Перейти к публикации
Форум города Змиев
Виталий

Євро дороги уже в Україні

Рекомендованные сообщения

Я з невеликого містечка, яке на північно-західній Україні і скажу, що там дороги ніякі. Ще центральні, то можуть бути, а дороги між сусідніми селами, то в жахливому стані. Простіше сказати, що її немає, ніж вона є. Їхати маршруткою в обласний центр по ній плюс одна година часу, а то і ще більше. Тому до доріг в Європі нам ще ой, як далеко.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як на мене, то ця ситуація з дорогами трохи вже застаріла та й зовсім не актуальна на сьогоднішній день, тому я дуже радий, що вже затвердили новий бюджет на 24 рік. Де відбулося перерозподілення бюджету на користь ЗСУ.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14.12.2018 в 19:44, Виталий сказал:

В Укравтодорі пообіцяли масштабну реконструкцію траси міжнародного значення згідно європейських норм. Її відремонтують у 2019 році. Йдеться про дорогу М-12 на ділянці Львів – Умань.

Про це розповів глава  Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак порталу ЦТС. Ремонт траси відбувається у рамках проекту GO Highway. Це магістраль транснаціонального транспортного коридору, яка поєднає порти Чорного моря з портами Балтійського і Північного морів. Згідно проекту вже ремонтували дороги у Вінницькій, Черкаській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій областях.

Новак раніше уточнив, що спершу на трасі Львів-Умань мають замінити дорожнє покриття, а вже потім здійснити реконструкцію з розширенням кількості смуг до чотирьох.

Раніше в «Укравтодорі» визначили, які області найкраще впоралися з ремонтом доріг. Також повідомлялось, що «Укравтодор» відремонтує трасу до Бердянську. Агентство також планує збудувати під Києвом п’ять нових розв’язок.

Зараз дороги дійсно європейські. Насправді приємно їздити між містами й неавіть селами зараз. У 2024 році треба лише щоб війна закінчилась і будуть відбудовувати все. Чекаємо на перемогу!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×