Перейти к публикации
Форум города Змиев
Виталий

Стало відомо коли "Приватбанк" виставлять на продаж

Рекомендованные сообщения

Перший заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова повідомила, що питання продажу АТ КБ «Приватбанк» можна буде розглядати у 2020 році.

За її словами, можливий продаж «Приватбанку» може відбутися лише через рік, передає УНН.

Quote

«Приватбанк сьогодні працює дуже непогано. Серед державних банків він, напевно, найбільш ефективний. Але його вже можна порівнювати з недержавними банками. Тому питання потенційного його продажу, я не думаю, що це можна буде розглядати наступного року, але вже за рік можна буде про це говорити»

Рожкова також зазначила, що на сьогоднішній день «Приватбанк» є нормальним як з точки зору бізнес-моделі, так і функціонування системи. Втім, за її словами, у банку ще слід вирішити технічні питання і питання проблемного кредитного портфеля.

З 2020 року вже можна буде починати підготовку (до можливої приватизації – ред.). Ймовірним інвестором може бути якась велика фінансова група але не приватна особа»

Нагадаємо, раніше Верховний Суд України підтримав правову позицію Нацбанку щодо забезпечення виконання зобов’язань «Приватбанку» по кредитах рефінансування. Також раніше суд задовольнив позов НБУ з націоналізації «ПриватБанку», а міністерство фінансів затвердило стратегію розвитку фінустанови до 2022 року.

Згідно з прогнозом Кабінету міністрів, до 2022 року вартість «Приватбанку» становитиме 40-65 млрд гривень. Оцінка була розрахована для стратегії розвитку установи до 2022 року.

У серпні 2018 року банк модернізував структуру і склад правління, а на початку вересня «Приватбанк» було визнано неплатоспроможним. Після цього в компанії заявили про переорієнтацію депозитів з валютних у гривневі.

31 жовтня «ПриватБанк» за підсумками трьох кварталів 2018 року задекларував дохід у розмірі 5,09 мільярдів гривень, тоді як за аналогічний період минулого року установа зазнала збитків на 1,6 мільярда гривень.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вважаю, що це питання треба було вирішіти ще раніше, так як цей банк на мою думку вже давно є недержавним

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я не дуже розуміюся на тому, державний зараз "Приватбанк, чи ні, але те, що він добре, то це так. У мене в самої картка в цьому банку, і не тільки пенсійна, є й кредитна, І вже не перший рік, і жодного разу в мене не було непорозумінь з цим банком. Натомість з іншими банками доводилось не один раз сваритися. А як буде, коли щось зміниться в "Приваті" - не знаю. Чи не доведеться жалкувати. На мою думку, хай би було так, як є.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Интересно, что будет с Приватом после выборов, если победит Зеленский?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 07.04.2019 at 16:50, Bullets said:

Интересно, что будет с Приватом после выборов, если победит Зеленский?

Да как что, Беня Коломойский себе вернет))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 07.04.2019 at 16:50, Bullets said:

Интересно, что будет с Приватом после выборов, если победит Зеленский?

Все норм))) Ничего не произошло)) Приват работает, как работал раньше.   

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю, что до конца каденции Зеленского Приват все таки продадут... обратно Бени.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кстати, буквально на днях попалась в сети инфа о том что Приват опять(!!!) собираются продавать. Я аж немного перешугался и снял все бабки. 

Оказалось, что новость фейковая, но...

Предпосылки продажи все-таки есть. 

Кароч, прошло то время, когда деньги надежно было хранить в банке - трехлитровая банка и то надежнее!!! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Особисто я вважаю, що банки в державній власності є неефективними та неспроможними конкурувати з приватними інститутами. Продаж таких банків може стати кроком у напрямку підвищення ефективності банківської системи та підтримки конкурентоспроможності фінансового сектору. Як ви вважаєте, це правильний крок з боку держави?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×