Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Страховка КАСКО

Рекомендованные сообщения

Мабуть, комусь доводилося вже звертатися через пошкодження від військових дій. Чи покриє страховка КАСКО такі випадки, або краще шукати щось інше?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нещодавно зіткнувся із цим питанням про страховку КАСКО в разі військових дій. Зробив невеличкий розкопки і виявив цікаву статтю на цю тему. Виявляється, що не все так просто. Зазвичай, згідно зі стандартним полісом КАСКО, військові події не входять в список покриття. Тут варто обережно, якщо хочеш бути на вагових конях. Щоб не занурюватися в непросту мозаїку страхових деталей, я рекомендую поглянути на цю статтю www.telegraf.in.ua  де розганяють всю цю байдужість. Там описані випадки, коли можливе покриття втрат від військових дій, а також як вибрати більш пристосований поліс. Так от, коротко кажучи, не лише КАСКО може бути варіантом. Тут на форумах дуже важливо ділитися досвідом, а то так можна натрапити на карколомні ситуації, якщо не будеш в курсі всіх нюансів. Так що читай статтю, поділися своїм досвідом, і може, хтось вже знайшов ідеальний вихід.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Дякую за детальні пояснення. У свій час теж вибирав між КАСКО та ОСА але так і не наважився сам вибрати. Просто послухався порад знайомих. Але ви розвіяли мої сумніви. І нещодавно ось ще довелося в https://greentravel.ua/stoimost-zelyonoj-karty/ робити зелену карту. Навiть й подумати не мiг, що воно так все просто робиться. Це просто круто. Вже зробили. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×