Перейти к публикации
Форум города Змиев
kostruband

Хочу купити слабоалкогольний напій

Рекомендованные сообщения

Привіт всім! Я практично не п'ю алкоголь, але на свята люблю випити слабоалкоголку, але не знаю яку обрати. Порадьте мені щось смачне, та інтернет-магазин, в якому його можна замовити. 

Поделиться сообщением

Зазвичай слабоалкоголку п'ють дівчата, але я її також люблю) На Новорічні свята вже багато її придбав. Якщо хочеш, можу залишити посилання на магазин, де купував, а ти обирай на свій смак. 

Поделиться сообщением

У мене від міцних напоїв потім дуже болить голова, тому їх п'ю рідко. Тому підкажи, будь ласка, яку слабоалкоголку любиш ти, та звичайно залиши посилання на магазин, де купуєш. Дякую!

Поделиться сообщением

Дуже люблю слабоалкоголку Seth&Riley's Garage Hard Lemon, світле https://maudau.com.ua/category/pyvo/typ_pyva_2=radlerbirmiks і купую її як правило в інтернет-магазині Maudau. Напій характеризується освіжаючим, тонізуючим смаком, з яскравими лимонними нотами. Має тривалий післясмак.

Я його купую собі одразу ящик, а потім по вихідним та святам, насолоджуюсь. І у мене після нього не болить голова, і не п'янію сильно, що для мене дуже важливо. Зараз даний напій можна купити, по крутій знижці. 

Поделиться сообщением

6 часов назад, kostruband сказал:

Привіт всім! Я практично не п'ю алкоголь, але на свята люблю випити слабоалкоголку, але не знаю яку обрати. Порадьте мені щось смачне, та інтернет-магазин, в якому його можна замовити. 

Привіт! Рекомендую спробувати крафтове пиво від "Brew Depot". Вони пропонують різноманітні смаки, щоб задовольнити різні вподобання. Замовити можна на їхньому власному сайті або на "Sotra". Насолоджуйтесь святами!

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас