Перейти к публикации
Форум города Змиев
HelloKitty

Уже все слышали про легализацию мед. канабиса в Украине??

Рекомендованные сообщения

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради України щодо легалізації медичного канабісу. За словами президента, це необхідно зробити, "щоб усім українським громадянам не довелось терпіти біль".

Про це президент сказав під час виступу в Раді до Дня Конституції в Україні.

"Щоб всім нашим громадянам, українкам та українцям, не довелося терпіти біль, стрес та травми війни, ми маємо нарешті чесно легалізувати для усіх, хто цього потребує, ліки на основі канабісу. 

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради України щодо легалізації медичного канабісу. За словами президента, це необхідно зробити, "щоб усім українським громадянам не довелось терпіти біль". Про це президент сказав під час виступу в Раді до Дня Конституції в Україні.

"Щоб всім нашим громадянам, українкам та українцям, не довелося терпіти біль, стрес та травми війни, ми маємо нарешті чесно легалізувати для усіх, хто цього потребує, ліки на основі канабісу. Відповідні науковідослідження та контрольоване українське виробництво", — сказав він.

Препарати на основі канабісу використовуються для зменшення больових відчуттів, спазмів та судом м’язів, лікування анорексії, ПТСР та тривожних розладів. Окрім цього вони використовуються в лікуванні окремих типів епілепсії, глаукоми, псоріазу, паркінсонізму, розсіяного склерозу. Також завданням цих ліків є і полегшення болю та страждань важкохворим та паліативним хворим, в тому числі онкологічним хворим і пацієнтам з ВІЛ.

Спеціалісти клініки Мейо зазначають, що медичний канабіс також можна застосовувати для полегшення самопочуття пацієнтів при хворобі Альцгеймера, бічному аміотрофічному склерозі, сильному хронічному болю та нудоті.

Медичний канабіс містить канабідіол, який не має вираженої психоактивної дії, тому він не цікавий для рекреаційного вживання.

10 червня 2022 року Верховна рада зареєструвала законопроєкт про медичний канабіс. Кабінет міністрів підтримав проєкт закону "Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів отриманих внаслідок війни", повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Ми розуміємо негативні наслідки війни на стан психічного здоров’я. Ми розуміємо кількості людей, які будуть потребувати медикаментозного лікування внаслідок цього впливу. І ми розуміємо, що немає часу чекати", — наголосив він.
Відтак уряд вже зараз підготував законодавче підґрунтя для забезпечення повного циклу виробництва препаратів на основі канабісу в Україні: від вирощування та переробки до повноцінного виробництва. Попри це Кабмін все одно пропонує встановити жорсткий контроль над вирощуванням, виробництвом та реалізацією препаратів на основі канабісу з огляду на чутливість до цього питання у суспільстві. Ляшко запевнив, що уряд готовий поступово розвивати цю галузь, демонструючи результати лікування і допомогу українським пацієнтам.

 

 

...

 

Что вы думаете?)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю это правда важно сейчас. Много раненых возвращаются, надеюсь это поможет им меньше чувствовать боль😥

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

 • Сообщения

  • Безопасность вашего компьютера и данных - это важнейший аспект в современном мире онлайн-технологий. Если вы ищете надежное решение для защиты вашего домашнего компьютера, то наша страница "Антивирусы для дома" на сайте Allsoft.ua предлагает вам лучшие варианты. Почему выбор антивируса для дома так важен?  Защитите вашу чувствительную информацию от вредоносных программ и вирусов.  Помогите предотвратить утечку личных данных и финансовой информации.  Обеспечьте безопасное и комфортное онлайн-пребывание для всей семьи.  Получите регулярные обновления и поддержку для вашего антивируса. На нашей странице вы найдете лучшие антивирусные решения для домашних компьютеров, которые предлагают защиту на высшем уровне. Независимо от того, какие у вас нужды и бюджет, у нас есть подходящий антивирус, который поможет вам спать спокойно, зная, что ваша информация в безопасности. Выберите лучший антивирус для дома и обеспечьте надежную защиту вашего компьютера и данных. Посетите нашу страницу здесь: https://allsoft.ua/g12421492-antivirusi-dlja-domu и сделайте правильный выбор для безопасности вашего дома!
  • С такими вариантами и мне захотелось новый.
  • Привет, кулинары! Если хочешь улучшить свой кулинарный опыт и наслаждаться жизнью на полную катушку, то индукция - это наше всё! Она моментально греет посуду, как волшебство, а вода буквально закипает на твоих глазах. Быстро, чисто, эффективно! А еще вот про модель Gorenje GCE691BSC https://vencon.ua/products/gorenje-gce691bsc сказать можно только "Ого!" – она настоящая звезда среди плит. У неё есть все: эффективность, стиль и производительность. Так что, выбирай индукцию и приготовься к великим кулинарным приключениям!
  • Этот великолепный Glenmorangie X Single Malt Scotch Whisky https://maudau.com.ua/ru/category/viski/product_brand=glenmorangie может стать твоим предпочтительным вариантом в мире виски. Я всегда заказываю его через интернет-магазин Maudau. Он представляет собой выдающийся шотландский сингл мальт с нежным и гармоничным вкусом. В его аромате переплетаются ноты фруктов, ванили и дуба, создавая приятное и мягкое впечатление. Вкус этого виски характеризуется нежной сладостью, с намеком на пряности и дымок. Меня очаровывает его плавность и продолжительное послевкусие, оставляющее приятные ощущения на языке. Содержание алкоголя на уровне 40% идеально сбалансировано, что делает его отличным выбором для тех, кто хочет насладиться вечером виски. Glenmorangie X - прекрасный выбор для ценителей качества и отличного вкуса виски.    
  • Я также интересуюсь этим напитком и хотела бы ознакомиться с ним ближе. Возможно, он станет моим любимчиком. Пожалуйста, поделись своим предпочтением в виски и дай мне ссылку на интернет-магазин, где ты его приобретаешь.
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×