Перейти к публикации
Форум города Змиев
HelloKitty

Уже все слышали про легализацию мед. канабиса в Украине??

Рекомендованные сообщения

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради України щодо легалізації медичного канабісу. За словами президента, це необхідно зробити, "щоб усім українським громадянам не довелось терпіти біль".

Про це президент сказав під час виступу в Раді до Дня Конституції в Україні.

"Щоб всім нашим громадянам, українкам та українцям, не довелося терпіти біль, стрес та травми війни, ми маємо нарешті чесно легалізувати для усіх, хто цього потребує, ліки на основі канабісу. 

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради України щодо легалізації медичного канабісу. За словами президента, це необхідно зробити, "щоб усім українським громадянам не довелось терпіти біль". Про це президент сказав під час виступу в Раді до Дня Конституції в Україні.

"Щоб всім нашим громадянам, українкам та українцям, не довелося терпіти біль, стрес та травми війни, ми маємо нарешті чесно легалізувати для усіх, хто цього потребує, ліки на основі канабісу. Відповідні науковідослідження та контрольоване українське виробництво", — сказав він.

Препарати на основі канабісу використовуються для зменшення больових відчуттів, спазмів та судом м’язів, лікування анорексії, ПТСР та тривожних розладів. Окрім цього вони використовуються в лікуванні окремих типів епілепсії, глаукоми, псоріазу, паркінсонізму, розсіяного склерозу. Також завданням цих ліків є і полегшення болю та страждань важкохворим та паліативним хворим, в тому числі онкологічним хворим і пацієнтам з ВІЛ.

Спеціалісти клініки Мейо зазначають, що медичний канабіс також можна застосовувати для полегшення самопочуття пацієнтів при хворобі Альцгеймера, бічному аміотрофічному склерозі, сильному хронічному болю та нудоті.

Медичний канабіс містить канабідіол, який не має вираженої психоактивної дії, тому він не цікавий для рекреаційного вживання.

10 червня 2022 року Верховна рада зареєструвала законопроєкт про медичний канабіс. Кабінет міністрів підтримав проєкт закону "Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів отриманих внаслідок війни", повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Ми розуміємо негативні наслідки війни на стан психічного здоров’я. Ми розуміємо кількості людей, які будуть потребувати медикаментозного лікування внаслідок цього впливу. І ми розуміємо, що немає часу чекати", — наголосив він.
Відтак уряд вже зараз підготував законодавче підґрунтя для забезпечення повного циклу виробництва препаратів на основі канабісу в Україні: від вирощування та переробки до повноцінного виробництва. Попри це Кабмін все одно пропонує встановити жорсткий контроль над вирощуванням, виробництвом та реалізацією препаратів на основі канабісу з огляду на чутливість до цього питання у суспільстві. Ляшко запевнив, що уряд готовий поступово розвивати цю галузь, демонструючи результати лікування і допомогу українським пацієнтам.

 

 

...

 

Что вы думаете?)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю это правда важно сейчас. Много раненых возвращаются, надеюсь это поможет им меньше чувствовать боль😥

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Легализация медицинского каннабиса в Украине - это актуальный и спорный вопрос, который вызывает разные мнения и реакции в обществе. С одной стороны, сторонники легализации утверждают, что медицинский каннабис может помочь пациентам с тяжелыми заболеваниями, такими как рак, эпилепсия, глаукома, болевой синдром и посттравматическое стрессовое расстройство (ПТСР), которые не могут быть эффективно лечены другими средствами. С другой стороны, противники легализации опасаются, что медицинский каннабис может привести к нарушению закона, злоупотреблению наркотиками, ухудшению психического здоровья и социальным проблемам.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×