Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Відбілювання зубів у Львові

Рекомендованные сообщения

Доброго вечора. Скажіть, як можна відбілити зуби? Чи можливо це зробити самостійно, чи треба тільки робити цю процедуру у стоматолога. Щоб зуби мали файний вигляд, скільки разів на рік треба проходити цю процедуру?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Для відбілювання зубів можна використовувати різні методи: професійне відбілювання у стоматолога, відбілювання зубів в домашніх умовах за допомогою спеціальних зубних паст, які можна купити в аптеці, або використовуючи народні засоби.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Можна спробувати відбілити зуби самостійно використовуючи народні засоби, такі як гідроген пероксид, соду з лимоном, активований вугілля тощо, але краще проконсультуватися зі стоматологом перед початком процедури.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У будь-якій справі, якщо бажаєш мати гарний результат - звертайся до професіоналів. Це стосується й стоматології та відбілювання зубів. Так, як це роблять стоматологи, вдома ти так ніколи не зробиш.

Я ось дуже люблю каву. Не можу почати день без філіжанки ароматної кави. Але й зуби, звісно, мають відповідний колір. Тому я раз на рік завжди проходжу процедуру професійного відбілювання https://sopranodental.com/services/aesthetic-dentistry/vidbiliuvannia  у стоматологічній клініці Soprano dental house у Львові.

Лікарі там дуже хороші, сучасне обладнання. Я в цій клініці, до речі, все роблю, -  й зуби лікую, й протезуванням займаюсь, й зуби відбілюю. 

 

05-04-2023-000046.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×