Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Отримання посвідки на постійне місце проживання

Рекомендованные сообщения

Доброго дня! Я хотіла б дізнатися, як отримати посвідку на постійне проживання в Україні? Буду вдячна за допомогу і рекомендації від людей, які зіштовхувались з даним питанням.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрий день. Для отримання посвідки на постійне проживання необхідно звернутися до міграційної служби України зі списком документів. Вам також потрібно буде сплатити державне мито, якщо не помиляюсь..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Також, важливо мати законні підстави для проживання в Україні, такі як отримання громадянства, шлюб з громадянином України, отримання статусу біженця або особливого захисту.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
05.04.2023 в 23:16, gogi сказал:

Доброго дня! Я хотіла б дізнатися, як отримати посвідку на постійне проживання в Україні? Буду вдячна за допомогу і рекомендації від людей, які зіштовхувались з даним питанням.

Привіт! Колега допомогала своєму чоловіку отримати такий документ. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про процедуру отримання посвідки на постійне проживання https://consultant.net.ua/service/permit , вам може бути корисним встановити собі мобільний додаток "Консультант". У цьому додатку ви можете знайти повну інформацію про необхідні документи, терміни, мито та іншу корисну інформацію. Вам також доступні послуги онлайн-консультанта, який може надати відповіді на ваші запитання щодо процедури отримання посвідки на постійне проживання.

abqVrFa0.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×