Перейти к публикации
Форум города Змиев
Olena

Операція по лазерній корекції зору

Рекомендованные сообщения

У мене проблеми із зором ще з дитинства. У школі сиділа а першій парті у окулярах. Зараз лікар порадив мені робити операцію по лазерній корекції зору. Хто робив таку операцію, розкажіть, як ви зараз бачите?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мені ось теж треба робити таку ж операцію. Але я ніяк не наважуся. А раптом щось не так, і тобі що, зовсім сліпий будеш. Нехай краще я у окулярах ходити буду, та хоч погано, але бачити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже уважно вибирайте клініку. Кращу ту, де ваші знайомі робили. Хороша клініка - це не тільки гарні хірурги, але й сучасне офтальмологічне обладнання, яке, до речі, коштує немалих грошей.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, Olena сказал:

У мене проблеми із зором ще з дитинства. У школі сиділа а першій парті у окулярах. Зараз лікар порадив мені робити операцію по лазерній корекції зору. Хто робив таку операцію, розкажіть, як ви зараз бачите?

Можу розповісти, як мені робили лазерну корекцію зору https://visium.com.ua/ua/uslugi/lazernaya_korrektsiya_zreniya/  Робили спочатку одне око, а потім, через декілька днів - інше. А інколи роблять відразу два ока. Перед операцією крапали крапельки у око. Боляче не було. 

Не хвилюйтеся, що ви закриєте око - вони ставлять розширювачі. 

Якщо цікаво - можете зайти на сайт та подивитися ціни. Там усе написано. До речі, ціни доволі нормальні. Там ж є й телефони, та кнопка запису онлайн на прийом.

 

28-05-2022-000527.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×