Перейти к публикации
Форум города Змиев
kostruband

Посудомийні машини у Харкові

Рекомендованные сообщения

Вітаю всіх! Жінка дуже хочу, щоб я купив посудомийну машину, а в мене ось сумніви. Навіщо складати посуд кудись, краще та швидше помити тарілку після себе і не треба чекати. Хіба ні?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думок звичайно може бути багато, але я за те, щоб посудомийна машина була в кожному будинку. Ви не зможете так добре вимити посуд та висушити, як це зробить посудомийка. Звичайно, для цього потрібні спеціальні засоби.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А ще мені здається, що посудомийна машина використовує дуже багато води і що це марнотратство якесь полоскати тарілки по сто разів. Будь ласка, переконайте мене.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, kostruband сказал:

А ще мені здається, що посудомийна машина використовує дуже багато води і що це марнотратство якесь полоскати тарілки по сто разів. Будь ласка, переконайте мене.

Повірте, що ви набагато більше використовуєте води, коли миєте по одній тарілочці. Краще мити усі тарілки відразу. Звичайно, потрібно мати трохи більше тарілок, щоб вистачало на весь день. А ввечері включити режим миття, на ранок отримайте чистий, аж скрипучий посуд. Вибирайте посудомийну машину у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/otdel-no-stojaschie-posudomoechnye-mashiny/ в магазині Алло. Краще щоб ця модель була вбудованою, тоді вона не буде займати у вас півстола і вона стане для вас найкращою помічницею. 

aeg_fsm31401z_1_.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×