Перейти к публикации
Форум города Змиев
Марія Мужайло

Продати своє волосся

Рекомендованные сообщения

Привіт всім! Я чула, що можна продати своє волосся. Це правда? І як це зробити? Підкажіть, якщо ви в курсі правил продажу волосся. Буду вдячна.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так, це можливо. Є багато компаній, які купують людське волосся для виготовлення париків та інших виробів. Ви можете зробити деякі дослідження в Інтернеті та знайти компанії, які купують волосся.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Zahar сказал:

Так, це можливо. Є багато компаній, які купують людське волосся для виготовлення париків та інших виробів. Ви можете зробити деякі дослідження в Інтернеті та знайти компанії, які купують волосся.

Я знаю, що є багато компаній, які купують волосся, але вам потрібно знайти надійну компанію. Тому вам потрібно зробити багато досліджень, перш ніж продавати своє волосся.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вам правильно кажуть щодо важливості знайти надійну компанію по купівлі волосся. Це важливо - мати справу з професійними людьми та компаніями. Я також недавно цікавилась таким питанням. Якщо прийму рішення відрізати своє волосся, звернусь до компанії Natural Hair https://naturalhairkiev.com/ , яка спеціалізується на купівлі та продажу волосся. Їх веб-сайт містить багато достатньо інформації про процес продажу волосся. Вам потрібно зробити фотографії свого волосся та заповнити анкету на їхньому сайті. Потім вони надішлють вам пропозицію і ви зможете продати своє волосся, якщо будете згодні з ціною. Я рекомендую почитати детальніше умови.

WNWkNyUJ.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×