Перейти к публикации
Форум города Змиев
Старозамков

Ціни на навушники у Харкові

Рекомендованные сообщения

Хочу купити собі бездротові навушники, які ціни в Харкові?

Мені б хотілося купити недорогу, але якісну модель бездротових навушників. Сподіваюся, що ви мені допоможете вибрати такі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зручні вони? У мене старі навушники - самсунг дротяні і один уже часом глючить, незручно слухати музику та спілкуватися телефоном. Та й дроти весь час заплутуються. Але ціни звичайно на бездротові навушники вражають, тут і справді хочеться знайти дешевше та якісні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та судячи з того, що багато таких собі вже купили зручні. А дротові так – ламаються швидко навіть найдорожчі. Тому думаю, що краще витратитися та купити бездротові навушники для смартфона.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Саме так є звісно недорогі бездротові навушники, я такі знайшла в крамниці і вже використовую. Такі зручні, з телефоном  моментальне є спряження  як тільки їх дістаю з коробочки. Подивіться в магазині Алло https://allo.ua/ua/harkiv/naushniki/ саме там я купувала навушники у Харкові тим більше в каталозі є багато різних моделей.

А я придбала Навушники Redmi Buds 3 Lite, чорного колеру, з силікону зроблені амбушури. Роз'єм зарядного пристрою USB Type-C. Вони просто ідеальні для гри на смартфоні, розмов та для прослуховування музики - це я дуже люблю. Зверніть увагу ціна на такі навушники в магазині дуже приваблива.

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×