Перейти к публикации
Форум города Змиев
Давыдова

Сонячні панелі у Харкові

Рекомендованные сообщения

Хочемо вкласти гроші в встановлення сонячних панелей в нашому будинку на даху.

Зараз це звісно дуже та дуже вигідно, може хто знає, де придбати сонячні панелі у Харкові?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Це зрозуміло покупка не з дешевих, але зараз напевно тільки встановлення сонячних панелей допоможе уникнути катастрофи з освітленням у будинку. Теж думаємо над придбанням сонячних панелей та всього необхідного обладнання.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та сусіди ще кілька років тому встановили сонячні панелі, але вже не працює та компанія, де вони все потрібне замовляли. Я запитувала.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зрозуміло, що встановлення сонячних панелей задоволення не з дешевих, але можна купити поки що портативні сонячні панелі для зарядки смартфона або повербанки. Я так і зробив, зайшов до магазину Алло і купив тут https://allo.ua/ua/harkiv/solnechnye-paneli/ сонячні панелі у Харкові.

Зараз часто стоїть на вулиці файна сонячна погода, і я за день заряджаю від такої компактної сонячної панелі всі необхідні пристрої. І в мене завжди заряджений смартфон, ліхтарики на акумуляторах та багато іншого. Рекомендую розглянути такий варіант.

PSir6Se.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Це зрозуміло покупка не з дешевих, але зараз напевно тільки встановлення сонячних панелей допоможе уникнути катастрофи з освітленням у будинку. Теж думаємо над придбанням сонячних панелей та всього необхідного обладнання.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×