Перейти к публикации
Форум города Змиев
Olena

Жіночі черевики на весну

Рекомендованные сообщения

Привіт форумчани! Хто мені можете підказати, де я можу в інтернеті купити якісні жіночі черевики на весну, вони повинні обов'язково бути зроблені з натуральної шкіри. Прохання пропонувати лише перевірені сайти.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чому саме інтернет магазин, я ось якось в інтернеті купувала кросівки, вони прийшли набагато більшого розміру, бо було прикро, адже я вже заплатила передоплату в 200 гривень, хоч і невелика сума, але неприємно все одно.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Почнемо з того, що я не платитиму передоплату, ще не маловажний фактор, що я замовлятиму взуття в перевіреному інтернет магазині, який мені порадять форумчани. До речі, ви дзвонили в магазин де замовляли взуття? Вони мали безкоштовно вислати інші кросівки.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, Olena сказал:

Привіт форумчани! Хто мені можете підказати, де я можу в інтернеті купити якісні жіночі черевики на весну, вони повинні обов'язково бути зроблені з натуральної шкіри. Прохання пропонувати лише перевірені сайти.

Пропоную вам відвідати перевірений інтернет магазин взуття Vitto Rossi, сама нещодавно купила жіночі черевики https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/botinki  носити їх буду навесні, вони демосизонні. Взуття зроблене з натуральної шкіри, досить зручно сидять на нозі, ходило в них по своєму будинку.
Це моє не перше замовлення вищезгаданому магазині, завжди залишалася задоволена. Дивіться асортименти, звертайте увагу на знижку, для замовлення потрібно зв'язатися з менеджером.
WiUDp69B.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×