Перейти к публикации
Форум города Змиев
Sahktar

Як облаштувати кухню студіо?

Рекомендованные сообщения

Зробив у своїй квартирі ремонт, залишилося обладнати кухню студіо, може вам відомо, на які фактори потрібно звертати увагу під час придбання мебелі. Чекатиму від вас порад, дякую за увагу.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Лучше заказать мебель под заказ, может у вас в городе есть какая-та фабрика? Нам вот сделали мебель для кухни студио под заказ, нужного размера. На мое мнение это  будет для вас лучшим вариантом, только это будет по деньгам немного дороже чем покупать уже готовую мебель. 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Разом з меблями потрібно одразу вибирати побутову техніку, щоб потім усе зійшлося за кольором. Точніше сказати, під свою побутову техніку ми вибирали кухню, вона у нас сірого кольору, яка холодильник, мікрохвильова піч і духова шафа.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Sahktar сказал:

Зробив у своїй квартирі ремонт, залишилося обладнати кухню студіо, може вам відомо, на які фактори потрібно звертати увагу під час придбання мебелі. Чекатиму від вас порад, дякую за увагу.

Доброго дня, я можу вам порадити меблеву компанію Woodsystems https://archgrid.info/osoblyvosti-kukhon-studii-vid-woodsystems.html яка нам зробив світлу кухню студіа на замовлення, завдяки тому що вона біла, здається ще більш просторою. Прочитайте детальну інформацію, яка знаходиться на вказаному вище сайті, стаття вам допоможе зробити правильний вибір.
Мені стало відомо на які характеристики потрібно звертати увагу, щоб купити відповідні меблі. Ми повністю задоволені меблями, які нам зробила компанія Woodsystems, буду радий, якщо мої рекомендації вам стануть корисними.
wc2Y4stL.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×