Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Мультипіч

Рекомендованные сообщения

У нас син - студент. Живе у гуртожитку. Хочу купити йому у гуртожиток мультипіч. На ній можна готувати все, що завгодно. Та дуже зручно. Підкажіть, де можна купити хорошу мультипіч?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мультипіч - справді гарна кухонна техніка. На ній можна й суп зварити, й спекти щось. У нас теж є мультипіч. Коли немає бажання довго вовтузитися на кухні, закидав усе у мульпіч - та нехай вариться. А ти своїми справами займайся.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ми свою мультипіч купували за три тисяч гривен. Це доволі бюджетний варіант. Але працює без проблем. А тим паче, якщо це студенту, то краще купувати недорогу техніку. Я так вважаю. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, gogi сказал:

У нас син - студент. Живе у гуртожитку. Хочу купити йому у гуртожиток мультипіч. На ній можна готувати все, що завгодно. Та дуже зручно. Підкажіть, де можна купити хорошу мультипіч?

А ми собі додому теж купили хорошу мультипіч https://allo.ua/ua/mul-tipechi/   Коштувала вона вісім тисяч гривень. Це, там би мовити, середній ціновий діапазон. Є моделі й дешевші але є й дорожчі.

Об'єм чаші нашої мультипечі 3,8 л. Чаша має керамічне покриття. Потужність 1550 Вт. Взагалі п характеристикам досить непогана модель.

Можете зайти на сайт та подивиться, що там є. Вибір великий. Ціни нормальні. Є зараз багато моделей по акційним цінам.

296899625.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×