Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Який бензиновий генератор краще купити?

Рекомендованные сообщения

Всім привіт! Хочу купити собі про всяк випадок бензиновий генератор, але не знаю який краще обрати. Порадьте мені якісний бензиновий генератор, та інтернет-магазин в якому його можна купити. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт! Я тебе чудово розумію, сам нещодавно ставив таке питання на форумі) Мені порадили хороший бензиновий генератор, і я його собі купив, та не пожалкував, він мене дуже виручає коли відсутня електроенергія. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт! А я чесно кажучи зовсім не розуміюсь в генераторах, тому трохи важко обрати. Підкажи, будь ласка, який саме бензиновий генератор ти собі купував, та в якому інтернет-магазині?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Купив я собі генератор бензиновий Pramac E8000 тут https://allo.ua/ua/benzinovye-generatory/  оскільки саме в цьому магазині, дуже великий вибір різної техніки високої якості, та ціни хороші.

Даний генератор простий в використані, дозволяє бути зі світлом коли відсутня електроенергія. Його я бережу на екстрені випадки, коли електроенергії немає понад 4 години. Зараз до речі на нього діє не погана знижка, якою особисто я скористався, і дуже не погано зекономив. 

 

e8000_tf.jpg.7169298735c2a4c9abd1d7a32155a666.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×