Перейти к публикации
Форум города Змиев
Tavria

Хочу надійни айфон!

Рекомендованные сообщения

Я тут хотів було прицінитися до Айфона і як побачив, наскільки вони впали в ціні. Це що сталося? Я б хотів купити, але мене лякають такі різкі перепади цін. Це точно офіційні моделі? Або це з Америки привезли?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кричу з вас. Якщо чесно, то навіть нехай наполовину подешевшають, це все одно космічна сума для багатьох і для мене в тому числі. Мені такі телефони і не снилися, втім як і іншим.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я теж не маю можливості ось так от взяти і вивалити круглу суму за таку покупку. Хоча дуже люблю і навіть купую хороші гаджети і девайси. Правда, роблю це в кредит. Так що, якби істотно подешевшали айфони, я б теж взяв, якщо він оригінал.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, idda сказал:

Я теж не маю можливості ось так от взяти і вивалити круглу суму за таку покупку. Хоча дуже люблю і навіть купую хороші гаджети і девайси. Правда, роблю це в кредит. Так що, якби істотно подешевшали айфони, я б теж взяв, якщо він оригінал.

Купуйте сміливо, це ж оригінали, просто на передодні виходу нового Айфона вони подешевшали. Логічно ж. Не знаю, чи передбачається ще обвал цін, але по-моєму всім тим, хто мріяв придбати смартфон Apple iPhone 14 https://estore.ua/ua/smartfony/iphone-14/ то саме зараз саме час це зробити.
Якщо брати до уваги коливання цін по сайтах, то на мою думку на майданчику Еstore вони найдоступніші. Може бути я помилилася, але у вас є можливість перевірити самому і порівняти.

qxqNCIGn.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×