Перейти к публикации
Форум города Змиев
Olena

Чорна п'ятниця вибір техніки

Рекомендованные сообщения

Доброго дня вам. Я працюю постійно з компьютером, а техніка має властивість ламатися. Тепер мені дуже потрібно купини новий але я назбирала лише 75% від вартості. Підкажіть в якому магазині чекати чорну п'ятницю? Буду дуже вдячна.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго дня. В мене торік була така ж ситуація. Я хотів спочатку взяти компьютер в кредит але зрозумів що можу більше втратити. Тому мені порадили чорну п'ятницю. Я був навіть дуже здивований тим відсотком за який його продавали. Тому ви на правельному шляху.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо у вас є досвід в таких розпродажах, може ви підкажете в якому магазині вигідніше його купувати? Я вперше чую про чорну п'ятницю та не розумію що до чого. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чесно кажучи я навіть особливо не шукав, тому що побачив рекламу інтернет-магазина Алло і меня сподобалися їхні знижки. В цему році вони обіцяють знижку від 60% і вище, до того ж буде розпродаж на більше ніж один мільйон товарів і точно бачив що комп'ютерна техніка теж попадає в цей список. Ще зручно тим що доставка буде новою  поштою та не прийдеться чекати довго на свої покупки. Більше детально про товари в чорну п' ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ можна подивитись на цему сайті.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×