Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Де купляти взуття?

Рекомендованные сообщения

Дівчата ви купували в інтернеті взуття коли-небудь? Пройшлися з жінкою по магазинах і ТЦ, взагалі нічого придатного не можемо знайти! Якість відстій, зате ціни пристойні. Може підкажіть бренди гарного шкіряного взуття?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вас розумію. Теж шукала чобітки на холодну осінь. Ті, що сподобалися – майже 8 тисяч коштують. І ще незрозуміло, що за бренд. Тому я зараз теж у пошуку і вже теж думаю замовляти в інтернеті, якщо знайду звідки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ніколи не замовляв в інтернеті і вам не раджу, особливо дороге взуття, і якщо раптом немає повернення. Це така річ, що треба приміряти насамперед, відчути як взуття на нозі сидить, потім уже купувати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Бородач сказал:

Ніколи не замовляв в інтернеті і вам не раджу, особливо дороге взуття, і якщо раптом немає повернення. Це така річ, що треба приміряти насамперед, відчути як взуття на нозі сидить, потім уже купувати.

А я без проблем замовляла в інтернеті взуття. Головне правильно зробити виміри, тоді взуття має підійти. Тим більше на нормальних сайтах є консультант, який має допомогти підібрати відповідне взуття.
Мені за якістю подобається взуття з магазину Vitto Rossi https://vittorossi.ua/ua/ На сайті є величезний каталог, де можете відсортувати взуття за сезоном, ціною та стилем. Купувала тут чоботи як на фото, дуже зручні, зараз ношу їх щодня!

 

image.png.5c4818cf1d76adeb8c17e7d28aac70a5.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вас розумію. Теж шукала чобітки на холодну осінь. Ті, що сподобалися – майже 8 тисяч коштують. І ще незрозуміло, що за бренд. Тому я зараз теж у пошуку і вже теж думаю замовляти в інтернеті, якщо знайду звідки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На ансвере сейчас неплохие скидки. Можете зайти, глянуть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я несколько раз заказывал в интернете, размер  не подходил, приходилось обратно отправлять

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×