Перейти к публикации
Форум города Змиев
Игорь Богомол

Агротехнічне обладнання

Рекомендованные сообщения

Привіт. Хто міг би допомогти з вибором агротехнічного обладнання? Нам потрібна техніка та обладнання для саду, газонів. Де краще глянути асортимент такого товару? Можливо хтось зіштовхувався з такими покупками недавно?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго дня. Що саме вас цікавить конкретно? Можливо запитаю в брата, щоб підказав по такому обладнанню. Він добре знається на с/г техніці. Можливо щось підкаже для вас.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Кирилл сказал:

Доброго дня. Що саме вас цікавить конкретно? Можливо запитаю в брата, щоб підказав по такому обладнанню. Він добре знається на с/г техніці. Можливо щось підкаже для вас.

Добрий день вам! Запитайте, будь ласка, в свого брата про мотоблоки. Яких виробників краще розглядати, купувати? Бо також цікавить ось така техніка.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я от можу поділитись своїм досвідом. Часто доводиться вибирати й замовляти агротехнічне обладнання, сільськогосподарську техніку, відповідні засоби, інструменти, запчастини для техніки та обладнання. Останнім часом дуже подобається інтернет-портал Agriline https://agriline.ua/ , де представлено шикарний вибір таких товарів. Там продають не техніку від єдиного виробника, а від різних популярних та кращих виробників світу. Співпрацюють з ними продавці польських, американських, німецьких, японських та інших, найвідоміших у світі, виробників.

tehnika-dlya-sada-i-ogoroda-motoblok-MIT

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я для робіт на дачі купив мінітрактор YTO SK244, купував тут https://agro.ria.com/tag-minitraktor/. Задоволений співвідношенням ціна-якість. Ще планую докупити плуг і дискатор щоб можна було навіть грядочку обробити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 Де можна замовити гарний кущоріз із доставкою додому? Може у вас є якісь перевірені інтернет-магазини?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Наш двір став неохайним через зарості та кущі, і я зрозумів, що настав час щось робити. Саме тому вирішив порадувати себе та сусідів, замовивши кущоріз Oleo-Mac 746 T https://oleo-mac-ua.com/motokosa-kustorez_oleo-mac_746t у цьому магазині. Після того, як його отримав, прибирання у дворі стало набагато простіше. Я можу легко обрізати кущі та дерева, щоб створити акуратні грядки та алеї. Мої сусіди також у захваті від результатів - двір став набагато доглянутішим і красивішим. Пристрій виявився простий у використанні, так що навіть садівник-початківець, як я, справляється з його функціями.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×