Перейти к публикации
Форум города Змиев
Адриан

Варильна поверхня

Рекомендованные сообщения

 

На одному з форумів мені підказали, що якщо купувати варильну панель, то тільки перевіреного виробника. Чесно зізнаюся, я особисто у цій справі досвіду не маю. А що ви скажете?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю, ми колись собі обирали, то розглядали різних брендів, підбирали більше за характеристиками. Сподобався самсунг. справді з усіх за більшою кількістю критеріїв вибивався, купили та не пошкодували

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю, взагалі зараз варильні випускають хороші, незалежно, комбі це буде чи чисто електрика, а може газ, вибирайте будь-яку, а ось на фірму-виробника увагу варто звернути

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Раджу вам в магазині Алло подивитися варильні поверхні https://allo.ua/ua/l-viv/varochnye-poverhnosti/  тут ви без проблем зможете підібрати для себе варіант, тому що асортимент дійсно великий і є варіанти на будь-який бюджет, та й загалом запит. До кожної з варильних поверхонь є фото та опис.
Перед покупкою раджу все уважно вивчити, щоби потім не пошкодувати. Також подивіться відгуки, а можливо й огляди в інтернеті, щоб остаточно визначитися.
10602530.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сейчас для многих эти вопросы стали очень актуальными 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По совету друзей купил на кухню кулер для воды с холодильником  COOPER&HUNTER CH-V128Eb https://bt.rozetka.com.ua/kulery-dlya-vody/c98002/osnovnie-funktsii=ohlagdenie/

Удобная и практичная вещь - рекомендую к покупке .

178168072.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×