Перейти к публикации
Форум города Змиев
Бородач

Як вибрати робот-пилосос?

Рекомендованные сообщения

Доброго вечора. Ми оце порадилися дружиною та вирішили купити робот-пилосос. Тому що усі зайняті, прибирати у квартирі нема кому. Постійно сперечаємося на цю тему, чия черга прибирати. 

Підкажіть, як правильно вибрати цей девайс?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я би теж хотіла собі робот-пилосос. Дома мала дитина. Пилососити доводиться кожен день. 24 години на добу просто не вистачає. 

А скільки, цікаво, коштує зараз робот-пилосос?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибирайте в першу чергу по ціні. Але менше десяти тисяч гривень, я думаю, ви нормального робота-пилососа не купите.

Це недешеве задоволення. Але, повірте, воно того коштує.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 минут назад, Бородач сказал:

Доброго вечора. Ми оце порадилися дружиною та вирішили купити робот-пилосос. Тому що усі зайняті, прибирати у квартирі нема кому. Постійно сперечаємося на цю тему, чия черга прибирати. 

Підкажіть, як правильно вибрати цей девайс?

На що звертати увагу при виборі робота-пилососа https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/roboti_pilesosi.html  ? Ну, по-перше, на ціну. А від чого залежить ціна? Від назви торгової марки, від типу прибирання (вологе, сухе), від типу пилозбірника (є з мішком, без мішка), від того, яку поверхню вміє прибирати цей девайс (ковролін, лінолеум, паркет, плитка, скло), як керується цей помічник (за допомого пульта, телефона), та ще від багатьох аспектів.

Наприклад, ось такий робот-пилосос XIAOMI  буде коштувати зараз по акції чотирнадцять тисяч гривень:

img_0_32422_238_0_1_637786222781259453_S

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×