Перейти к публикации
Форум города Змиев
Коперник

Відпочинок в Карпатах

Рекомендованные сообщения

О, ви заміж війшли? Вітаю, правильно робите. Любов не варто відкладати на потім. Готель не підкажу, в Карпатах не доводилось бувати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22.08.2022 в 16:18, Коперник сказал:

Привіт друзі. Може хто підказати гарний зручний готель у Карпатах для відпочинку молодят?

Так, я знаю такий СПА-готель в Карпатах, ось сайт https://taor.com.ua - можете тут ознайомитись, що пропонуюсь. Тут можна чудово час провести молодятам, людям з дітьми, компанією, і навіть наодинці. Дивіться, що вам до душі та обирайте с послуг, які пропонують. Я думаю, що ваш відпочинок буде незабутнім і гарним, це саме те місце в Україні, куди варто поїхати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дешевше знайти у приватному секторі. Але хто любить комфорт, є багато варіантів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В Картатах багато таких готелів. Ось, наприклад, "Садиба мрій" біля Бурштина

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Захоплюючий, розслаблюючий та оздоровчий відпочинок у Карпатах привертає увагу мешканців інших куточків країни та іноземних туристів у будь-яку пору року.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Таор - дуже крутий, більше подобається Осоння карпат - в них відкритий басейн є і кухня на порядок смачніша, в таорі територія більша(вони поряд стоять(1,5км)

Новий готель відкрився весною - Crona hotel Spa - незабутній відпочинок) правда і бюджет неслабий

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я відпочиваючи в Карпатах захоплювалась краєвидами та відчуттям могутності гір. Але після подорожі на Бакоту я враженна річкою Дністер. Той простір, який відкривається з оглядового майданчику перед очима просто не передати словами. Такої свободи я не відчувала в горах.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Карпати - ідеальне місце для любителів природи. Піші та велосипедні маршрути, гірськолижні курорти та чисте гірське повітря. Відпочинок тут незабутній.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Були минулого року в готелі Новий та залишились дуже задоволені. Завтраки дуже різноманітні, номери чисті та гарні, підйомник знаходиться близько. В комплексі є баня, яка дуже велика осіб до 15. Сам готель знаходиься у самому серденьку Буковелю.

До цього відпочивали у готелі Герич, там номерний фонд дуже застарий та за ці кошти не рекомендую.

Дуже крутий готель Хвоя. Але це не бюджетний варіант відпочинку. Треба зауважити,що за такі кошти це того варте.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×