Перейти к публикации
Форум города Змиев
бусанчик

Купити велосипед

Рекомендованные сообщения

Хочу стати більш спортивним, тому вирішив з автівки пересісти на велосипед, щоб їздити на роботу. Хто підкаже, як обрати надійний для себе? 
Хочеться, щоб він був дійсно зручний 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На кожному велосипеді буде вказано розмір рами. Від її правильного підбору залежатиме те, як вам буде комфортабельно їздити. Також важлива ваша вага. Зверніть увагу на кількість швидкостей

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Раджу вам завітати на саіт велики.ком.юа думаю, що без проблем для себе зможете підібрати надійний варіант за підходящою ціною. 
Якщо говорити за зручність, то тут треба підійти серйозно до характеристик та опису, що є на сайті.
Всі фірми велосипедів надають інструкцію по тому, як зробити свій вибір, виходячи зі зросту, ваги.
Звертайте увагу також на інші характеристики велосипеду, з чого виготовлений, яку ширину коліс має та інші.
u_files_store_0_3347358.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибір в магазині veliki.com.ua/ua/ дійсно потужний. Я ось думаю над покупкою велосипеда Orbea Carpe 25  або ж Momentum iNeed Street , подобаються їх характеристики. Я думаю, що такі конячки добре себе будуть поводити у місті. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

При подборе велосипеда учтите что его надо посмотреть вживую, почитать туториал, поскольку все бренды делают по своему, так что выбирайте с умом, не рекомендую смотреть велики на ринках, тамобычно хлам 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×