Перейти к публикации
Форум города Змиев
Yann

Реставрацію вхідних металевих дверей!

Рекомендованные сообщения

   Де можна замовити реставрацію вхідних металевих дверей? Хочу оновити свої двері, але поки сумніваюся чи варто брати нові або відремонтувати старі? Що можете мені підказати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Треба було вказати суму, на яку ви розраховуєте, зараз ринок великий, пропозицій море, ми собі замовляли німецькі вхідні двері, вони дуже дорогі, але надійні і красиві.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добридень. У мене звичайнісінька вхідні двері, напевно, немає чого мені так сильно ховати за броньованими дверима. Тому я і не знаю, що вам порадити. Дивіться в Інтернеті.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, idda сказал:

Добридень. У мене звичайнісінька вхідні двері, напевно, немає чого мені так сильно ховати за броньованими дверима. Тому я і не знаю, що вам порадити. Дивіться в Інтернеті.

Всім привіт. Коли мене цікавила реставрація вхідних металевих дверей недорого https://dveri-service.com.ua/obivka-bronedveri-mdf-nakladkoi-ili-pokupka-novoi-dveri-chto-vigodnee/?lang=uk я звернувся в цю компанію, там і замовив двері, з якісним замком, зараз повністю задоволений ними.

Вони виглядають красиво і дуже надійні, з такими дверима, я в цілковитій безпеці тому-що зламати їх практично неможливо. Зайдіть на сайт і подивіться каталог послуг, які вони надають своїм клієнтам. Ціни Вас порадують 100%. Нижчих не знайдете по Києву.

c5jfMRYN.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×