Перейти к публикации
Форум города Змиев
Vovhik

Де можна навчитись мові програмування?

Рекомендованные сообщения

 Хочу навчитися мові програмування, де пройти курси, хочу почути реальні відгуки учнів в цій сфері.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибі велике в logos it academy готують програмістів по вищому розряду! Вони допомогли мені освоїти нову професію. В цілому для першого разу все сподобалося. Я ще поки вчуся, але в мене все виходить, багато чого вже вивчив. Я дуже задоволений, можу рекомендувати. Наразі сфера програмування дуже популярна, особливо в нашій країні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Багато є IT школ, як офлайн так і онлайн. У Гуглі так і прописуєте ключові запроси. Навчання краще проходити з ментором, який би вам щось підказував. Майте наувазі, що курси повинні бути не менше 6-12 міс. Після захист проєкту, тому що проєкт ви зможете вписати у своє резюме в подальшому. Але не так головне вивчити програмування, як потім влаштуватися на роботу. Да і одне з головних речей - це володіння англійською мовою ! Так що вперед, ніколи не пізно навчатися новому ....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Яке саме вас програмуваннявас цікавить. Напрямків програмувванн багатенько. Дійсно в інтеренеті є багато шкіл, що можуть вас навчити але толкових мало. Є дійсно гарні школи, які після навчання допоможуть вам з працевлаштуванням. Зараз напрямок програмування дуже розвинений і буде надалі розвиватись.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Щоб вивчити мову програмування, є кілька варіантів, які варто розглянути:

Онлайн-курси: Платформи, такі як Coursera, Udemy, Codecademy, та freeCodeCamp пропонують широкий вибір курсів з програмування різних рівнів складності. Відгуки користувачів можуть бути знайдені на самій платформі або на зовнішніх веб-сайтах, таких як Trustpilot або Reddit.

  1. Університетські курси: Багато університетів пропонують безкоштовні або платні курси з програмування через свої онлайн-платформи. Відгуки студентів можуть бути знайдені на форумах, спеціалізованих веб-сайтах або соціальних мережах.
  2. Менторство: Деякі програмісти пропонують індивідуальне менторство або навчання за плату. Ви можете знайти таких менторів на спеціалізованих платформах або через спільноти програмістів.
  3. Книги та ресурси: Існує безліч книг та онлайн-ресурсів для вивчення мов програмування. Відгуки можна знайти на сайтах з обміном книг, таких як Goodreads, або на веб-сайтах для програмістів.

Не забувайте, що вибір курсу залежить від вашого рівня знань, ваших мети і вподобань у навчанні. Шукаючи курси, обов'язково звертайте увагу на рейтинги, відгуки та рекомендації, щоб знайти найкращий варіант для вас.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Coursera: Ця платформа пропонує курси від університетів та компаній з усього світу. Ви можете знайти різноманітні курси з програмування, які охоплюють різні мови програмування та технології.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×