Перейти к публикации
Форум города Змиев
Olena

Жіночі кросівки

Рекомендованные сообщения

Хочу купити шкіряні жіночі кросівки, порадьте виробника та нові моделі. Взуття обов'язково повинно мати білий колір і хорошу вентиляцію, чекаю на пропозиції, буду рада будь-якій відповіді.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зараз багато якісних виробників, найпопулярніші це звичайно: Найк, Пума, Бона, Адідас. Для того щоб вибрати відповідну модель потрібно йти на ринок, там продавці підкажуть що у них із нового завезення.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви правда думаєте що можна купити оригінальне взуття від вищевказаних виробників на ринку? Особисто я дуже сумніваюся в цьому. Ось якби мені хтось порадив фірмовий інтернет магазин, то це була б інша справа.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, Olena сказал:

Хочу купити шкіряні жіночі кросівки, порадьте виробника та нові моделі. Взуття обов'язково повинно мати білий колір і хорошу вентиляцію, чекаю на пропозиції, буду рада будь-якій відповіді.

Я хочу вам запропонувати хороший взуттєвий інтернет магазин, на сайті якого зможете купити шкіряні жіночі кросівки https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/krossovki/ в них є моделі в білому кольорі, зі спеціальними дірочками, для кращої вентиляції. Краще вже самій зайти на сайт та подивитися асортимент, тільки звертайте увагу на знижку, завжди є можливість заощадити гроші.
Підошва у всьому взутті якісна, не лопається, що стосується кросівок, на п'яті з часом не з'являються провали у вигляді квадратиків.
image.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Подивіться асортимент Мида Про Шоп - у них багато цікавих моделей. Точно щось знайдете 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Недавно купила сыну  по акции кроссовки W.Niko   https://rozetka.com.ua/krossovki-dlya-malchikov/c4633657/39560=63325/ цена всего 599 грн. Яркие и красивые - за эти деньги просто отличный вариант .

278371695.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Для того щоб вибрати відповідну модель потрібно йти на ринок, там продавці підкажуть що у них із нового завезення.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а я предпочитаю покупать в магазине, потому что нужно мерять. Я боюсь не угадать с размером и потом что делать?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×