Перейти к публикации
Форум города Змиев
kostruband

Лупа. Що робити?

Рекомендованные сообщения

Привіт. Народ, скажіть у кого на волоссі є чи була лупа. Що ви з нею робили. Міняю вже третій шампунь, і ніяк не можу позбутися цієї проблеми. Чорних речей взагалі вже не можу одягти - немов снігом присипано. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ой у мене колись лупа була. після того, як змінила шампунь. Це жах. Я так комплексувала. А потім мені порадили пропити курс вітамінів. Й ви знаєте, поступово все налагодилося. Зараз волосся чисте. Але до вибору шампуня я досі відношуся дуже уважно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Лупа - це скоріш не косметична проблема, а медична. Причиною може бути що завгодно  - не підійшов шампунь, нервовий стресс, переохолодження голови, неправильне харчування. Є лікар - трихолог. Треба до нього звертатися.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, kostruband сказал:

Привіт. Народ, скажіть у кого на волоссі є чи була лупа. Що ви з нею робили. Міняю вже третій шампунь, і ніяк не можу позбутися цієї проблеми. Чорних речей взагалі вже не можу одягти - немов снігом присипано. 

З лупою треба боротися комплексно. Є гарні афективні засоби від лупи https://apteka-ds.com.ua/catalog/kosmetyka-dlya-volossya/zasoby-vid-lupy Це шампуні, пасти, маски для волосся. А ще можна купити у аптеці комплекс вітамінні на пропити. Також не завадить прийом пробіотиків.

Мені подобається паста від лупи Сульсена. Крім того, що вона допомагає позбутися лупи, вона ще сприяє відновленню волосся, прискорює його ріст, робить його гарним та шовковистим. Та й коштує недорого. Двадцять гривень за тубу.

4823052201074.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сейчас много есть хороших шампуней от перхоти, главное выбрать тот. который помогает. Мне нравится шампунь Шаума, но это для каждого индивидуально

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

С перхотью конечно еще те траблы. Ее не так просто убрать, а завести очень легко - достаточно купить шампунь с таким составом с которым ранее не пользовался и который тебе просто не подходит. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ой у мене колись лупа була. після того, як змінила шампунь. Це жах. Я так комплексувала. А потім мені порадили пропити курс вітамінів. Й ви знаєте, поступово все налагодилося. Зараз волосся чисте. Але до вибору шампуня я досі відношуся дуже уважно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Советую попробовать сульсену , шампунь+ паста. И очень доступный по цене.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28.05.2022 в 18:00, Бородач сказал:

З лупою треба боротися комплексно. Є гарні афективні засоби від лупи https://apteka-ds.com.ua/catalog/kosmetyka-dlya-volossya/zasoby-vid-lupy Це шампуні, пасти, маски для волосся. А ще можна купити у аптеці комплекс вітамінні на пропити. Також не завадить прийом пробіотиків.

Мені подобається паста від лупи Сульсена. Крім того, що вона допомагає позбутися лупи, вона ще сприяє відновленню волосся, прискорює його ріст, робить його гарним та шовковистим. Та й коштує недорого. Двадцять гривень за тубу.

4823052201074.jpg

 

Сульсена тема!!

Всей семьей пользовались и убрали это вредоносную лупу 

Если не сульсена, то в аптеке продается куча средств в составе которых есть цинк, он подсушит кожу и лупа пройдет. Точно не баловаться народными методами, это мимо 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Першочергово варто звернутись до трихолога та здати аналізи. Лупа просто так не з'являється, це свідчення порушення в роботі організму. Шкіра отримує замало вітамінів, можливо погане харчування, пересушення шкіри голови, неправильний догляд, не правильні засоби для типу волосся та шкіри голови.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня такая же проблема. Но ничего не помогает. Даже 3 месяца сидела на диете. Не ела мучного, сахара, но все равно перхать как была так и есть(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×