Перейти к публикации
Форум города Змиев
Warwarra

Онлайн репетитор или только вживую?

Рекомендованные сообщения

Через интернет намного удобнее: 5 минут и вы уже занимаете. Но не знаю как кому, а мне что-то солоновато даются занятия. Может дело в репетиторе, а может я еще по старинке, люблю вживую видеть человека и общаться. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Реальный контакт имеет значение, но все таки в онлайн обучении больше плюсов. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обычно так говорят, когда не пробовали. Онлайн обучение очень популярное и востребованное, оно открывает больше возможностей и экономит время на дорогу. Для меня в идеале  https://antischool.online/kursy-angliyskogo-yazyka-vykhodnogo-dnya/ курсы английского языка выходного дня от АнтиШкола. Не каждый преподаватель в реале готов работать со своими учениками в субботу и тем более в воскресенье, а здесь всегда пожалуйста. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 А як можна ефективно підготуватися до ЗНО? Що краще обрати курси або ж репетитора?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мне кажется, что в живую, ребенок лучше усваивает знания, чем в режиме онлайн. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я за онлайн уроки. сейчас занимаю сь английским уже 8 месяцев, довольна. лично мне как не особо общительному человеку тяжело было решиться и на такой шаг, а о личных живых встречах  с человеком и подумать страшно. Для меня онлайн это большое облегчение в психологическом плане и в плане тайменеджмента круто, я успеваю больше, ведь не нужно ни ехать ни прихорашиваться. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Треба звикати до того, що час змінюється і всі переходять на онлайн формат. Перші рази складно, але таке відчуття навіть, коли займаєшся з людиною віч-на-віч, а пізніше стає вже легше. Більш того, що навіть тренуватись можна онлайн, а не те що вчитись.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Колись розглядала це питання, як готувалась до вступу в університет. Виділила для себе декілька переваг як онлайн так і оффлайн репетиторства. Переваги онлайн-репетиторства гнучкість, ширший вибір репетиторів, доступна ціна. Переваги оффлайн-репетиторства легше сконцентруватися та засвоїти матеріал, можливість поставити запитання та безпосередньо попрацювати з репетитором, мотивація від відвідування занять. Тому вважаю що все  залежить від ваших цілей, бюджету та особистих переваг. Поєднання онлайн та офлайн занять теж може бути гарним рішенням.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Порадьте репетитора, який допоможе підготуватися до НМТ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибір між онлайн та очним репетиторством залежить від ваших особистих уподобань, потреб та можливостей.

Онлайн репетиторство має свої переваги, такі як гнучкість в часі і місці, доступність різних викладачів з усього світу, можливість використання різних інтерактивних засобів та ресурсів.

Очне репетиторство може бути корисним для тих, хто більш комфортно взаємодіє з людьми особисто, або якщо ви знаходитесь у тому ж місці з репетитором і бажаєте навчатися вживу.

Обирайте той варіант, який найкраще відповідає вашим потребам і стильу навчання.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×