Перейти к публикации
Форум города Змиев
бусанчик

Дюбелі

Рекомендованные сообщения

У мене питання до будівельників і до ремонтників. Підкажіть, а де ви замовляєте дюбелі. Раніше я купував у себе в місті, але магазин закрився. Хочу спробувати через інтернет. Може у вас є перевірені варіанти?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я завжди дюбелі замовляю в інтернеті великими партіями. Це те, що необхідно завжди мати під рукою. Зараз дуже багато інтернет-магазинів, які надають якісний товар за доступними цінами.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я ніколи в інтернеті дюбеля не замовляв. Завжди беру їх в звичайних магазинах, щоб поторкати і переконатися в якості. Якщо ви надумали все-таки замовляти в інтернеті, то мій вам рада - не замовляйте відразу багато.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я завжди замовляю такі матеріали в інтернеті. Це дуже зручно. Ось нещодавно я замовляв дюбелі https://ars.ua/budivelni-kriplennja/djubelja-1/ забивні з фланцем.
Вони призначені для універсального використання.
Монтуються за допомогою молотка в заздалегідь просвердлений отвір. Завдяки крестоподобной формі шпіца дюбель завжди можна викрутити, не пошкодивши його.
Ці дюбелi можна використати для роботи з бетоном, цеглиною і іншими матеріалами. Завдяки спеціальному фланцю, працювати набагато зручніше.
18003034.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×