Перейти к публикации
Форум города Змиев
kostruband

Вибратор

Рекомендованные сообщения

Доброго дня усім. Хочу купити вибратор. Та подарувати дружині. Вона якось сказала, що не проти спробувати цю річ. Підкажіть, як вибрати гарний вибратор та де їх можна подивитися?

Поделиться сообщением

Зараз продаються такі реалістичні вібратори. У багатьох є декілька режимів вібрації. Є пульт дистанційного управляння. Так що можно керувати зручно цим пристроєм.

Поделиться сообщением

Можна купити в офлайн секс-шопі, а можно в інтернет-магазині. Інтернет-магазин зазвичай присилає свої товари у такій упаковці, що не можливо розібрати, що там всередині.  

Поделиться сообщением

51 минуту назад, kostruband сказал:

Доброго дня усім. Хочу купити вибратор. Та подарувати дружині. Вона якось сказала, що не проти спробувати цю річ. Підкажіть, як вибрати гарний вибратор та де їх можна подивитися?

Користування вібратором  https://sexshop.rozetka.com.ua/ua/vibratori/c4673644/ корисне не тільки для фізичного здоровья жінки, але й психологічного. Але як вибрати свого улюбленого маленького друга?

По-перше, треба звертати увагу на матеріал, з якого він зроблений. Є вібратори з гелю, скло, силікону, пластику, латексу, металу. Але мені здається, що найбільш приємна на дотик кібершкіра. Вона нагадую людську шкіру.

По друге - це виробник. 

Усі це впливаю на ціну вібратора. Можете на сайте подивитися, скільки він коштує.

226551049.jpg

Поделиться сообщением

Интимные товары за последние годы стали очень популярными и востребованными в частности у семейных пар разных возрастов. Хорошо, что в Украине есть уже свои магазины для взрослых с огромным выбором товаров. Могу подсказать , например проверенный магазин Амурчик, в наличии секс-игрушки, лубриканты, вибраторы, масла для массажа, а также костюм для секса и многое другое.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас