Перейти к публикации
Форум города Змиев
Бородач

Квіти у Львові, потрібна порода.

Рекомендованные сообщения

Хочу дівчини квітами здивувати, але так щоб це була доставка квітів. Що можна такого подарувати красивого і крутого? Скажу одразу що ніколи квіти так не замовлял, тому трішки переживаю

Поделиться сообщением

1 час назад, Бородач сказал:

Хочу дівчини квітами здивувати, але так щоб це була доставка квітів. Що можна такого подарувати красивого і крутого? Скажу одразу що ніколи квіти так не замовлял, тому трішки переживаю

Я теж ніколи не замовляв, але ось хочу це зробити, тільки трішки лячно, головне щоб гарний букет дівчині прислали, а не щось не зрозуміле.

Поделиться сообщением

Господи, що ж такого страшного купити букет у доставці. Ви ж піцу купуєте у доставці, чому й не купити букет. Двадцять перше століття надворі, ау.

Поделиться сообщением

Цитата

Господи, що ж такого страшного купити букет у доставці. Ви ж піцу купуєте у доставці, чому й не купити букет. Двадцять перше століття надворі, ау

Наcправді я з вами взагалі не згоден з приводу піци квітів. Тут не доцільно їх взагалі порівнювати, бо піцу ви в будь якому випадку будете їсти, навіть якщо там ковбаса чи сир будуть якось не красиво покладені, чи сиру десь буде більше ніж на іншій частині піци, а букет це вже зовсім інший рівень. Якщо ви його замовляєте то він має бути просто ідеальний, щоб не зіпсувати враження, тим більше ви замовляєте не собі, а іншій дівчині.

Цитата

Хочу дівчини квітами здивувати, але так щоб це була доставка квітів. Що можна такого подарувати красивого і крутого? Скажу одразу що ніколи квіти так не замовляв, тому трішки переживаю

Я б на вашому місці замовляв те, що ви не може купити і донести до дівчини, або носити букет бо вам не зручно. Я маю на увазі якийсь великі букети чи просто пишні. Звичайно можна подарувати корзину з квітами, але вона не всім по кишені, хоча дуже крута. А ось дуже пишний букет з гортензіями запросто можна замовити і подарувати. Гортензії є в цьому квітковому магазині у Львові https://kvitna.ua/ Не хвилюйтесь, магазин дуже пристойний, тому все буде супер. Ось можете на Гугл картах https://g.page/kvitna?share відгуки про магазин прочитати. 734411256_1_240.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас