Перейти к публикации
Форум города Змиев
Qiwi

Трактор

Рекомендованные сообщения

Здравствуйте. Мы решили купить трактор для фермерского хозяйства и ищм варианты. Поискали информацию в интернете и почитали отзывы и нашли сайт компании "Автек". Здесь мы присмотрели трактор Беларус МТЗ 622  https://avtek.ua/p-belarus-622 по вполне доступной цене, но нужен совет. Подскажите, пожалуйста, кто-нибудь покупал здесь трактор? Что скажете?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Конечно же лучше покупать японский трактор, а не китайский, хотя там уже смотрите под свои запросы

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мне кажется выгоднее всего покупать трактор как раз зимой, дешевле получается

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт. Ну а де краще дивитись пропозиції по японським тракторам? Бо зараз теж шукаємо для фермерського господарства хороші трактори. Ще мені хвалили німецьку агротехніку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
06.01.2022 в 15:27, nanino сказал:

Мне кажется выгоднее всего покупать трактор как раз зимой, дешевле получается

Не сказав би. Ціни на с/г техніку не залежать від пори року. Іноді можна взяти дешевше, але сезон ні до чого. Повірте..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Игорь Богомол сказал:

Привіт. Ну а де краще дивитись пропозиції по японським тракторам? Бо зараз теж шукаємо для фермерського господарства хороші трактори. Ще мені хвалили німецьку агротехніку.

Привіт! Погоджуюсь з вами. Не лише японські трактори вважають кращими. Європейська сільськогосподарська техніка не буде гіршою, але може бути дещо дешевшою. Ну це мої спостереження.. По тракторам та іншій агротехніці можу радити вам інтернет майданчик Agriline https://agriline.ua/ . Профілюється на продажу сільськогосподарської техніки, обладнання і запчастин від кращих світових виробників. Ми через них вже багато с/г обладнання закупили.

traktor-kolisniy-CLAAS-Axion-950-Cmatic-

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Де краще всього замовити сільськогосподарську техніку? Це питання стоїть перед кожним фермером. Сільське господарство - це важка праця, і правильний вибір обладнання визначає успіх. Чи є надійний сайт для покупки сільгосптехніки?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо ви шукаєте найкраще місце для замовлення сільськогосподарської техніки, я рекомендую вам відвідати ФарміЛенд - це магазин сільгосптехніки https://www.farmyland.com.ua/uk/ , який пропонує широкий асортимент обладнання для сільськогосподарських потреб. На їхньому сайті ви знайдете всі види сільгосптехніки, від тракторів і комбайнів до сівалок і поливальних систем. Вони співпрацюють з провідними виробниками техніки і завжди гарантують найвищий стандарт обслуговування своїх клієнтів. Крім того, на сайті ФарміЛенд ви знайдете корисну інформацію щодо характеристик і технічних параметрів обладнання, що допоможе вам зробити правильний вибір. Також, їхні фахівці завжди готові консультувати вас та відповісти на всі ваші питання.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×