Перейти к публикации
Форум города Змиев
Olena

Скажіть, хто приймав гармони щитовидной залози?

Рекомендованные сообщения

Скажіть, хто приймав гармони щитовидной залози? Чи обов'язково це робити? Я наслухалася всякого. Страшно як то. Може, є щось їнше. Може, якісь трави є чи ще щось. Підкажіть. Буду чекати на ваші поради.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я сам не приймав. Але у мене родич. Йому зробили операцію на щитовидці. І, як по зрозумів, гормона цього у нього в організмі недостатньо, тому йому постійно доводиться пити ці гармони. Так все залежить від того, як у вас справи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я взагалі то нічого не зрозумів, що з вами. Ви не пояснили. Але хочу одне сказати - з гормонами треба бути дуже обережними. Треба сто раз бути упевненим, то це вам треба. Здайте аналіз крови ТТГ, Т3, Т4 та на антитіла бо білків щитовидной залози. Ви там й самі побачите - чи достатньо у вас свого гормона чи ні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, gogi сказал:

Я взагалі то нічого не зрозумів, що з вами. Ви не пояснили. Але хочу одне сказати - з гормонами треба бути дуже обережними. Треба сто раз бути упевненим, то це вам треба. Здайте аналіз крови ТТГ, Т3, Т4 та на антитіла бо білків щитовидной залози. Ви там й самі побачите - чи достатньо у вас свого гормона чи ні.

Дуже гарна порада. Треба здати усі ці аналізи. Здавати натще. А потім покажіться до эндокринолога. І якщо вам вам назначить гормони щитовидной залози  https://apteka-ds.com.ua/catalog/hormonalni-preparaty/hormony-shchytovydnoyi-zalozy    - треба пити. Тому що ці гормони багато за що відповідає в організмі - і за полову функцію, за теплообмін (регулює температуру тіла), за сердечний ритм, за психологичный настрій.

Якщо ви так боїтесь синтетичних гомонів - я природні. Наприклад, можете там на сайті подивитися крем-гель з лапчаткою, фітоконцентрати різні. Але все то, звісно, треба узгодити з лікарем.

4820019210650.jpg

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×