Перейти к публикации
Форум города Змиев
gogi

Догляд за зубами та порожниною рота

Рекомендованные сообщения

Хочу поміняти засоби догляду за зубами на новенькі, більш ефективні.

Якими зубною пастою та щітками ви задоволені повністю?

Поделиться сообщением

Мені подобаються щітки й пасти компанії Емвей. Користуюсь ними протягом двух років. Поки що влаштовують. Не пробували такі?

Поделиться сообщением

5 минут назад, Игорь Богомол сказал:

Мені подобаються щітки й пасти компанії Емвей. Користуюсь ними протягом двух років. Поки що влаштовують. Не пробували такі?

Я пробувала. Непогані засоби, але зараз також хочу спробувати щось новеньке. Треба періодично міняти пасти й щітки. Навіть стоматологи рекомендують міняти.

Поделиться сообщением

Можу порадити ті засоби, які мені сподобались найбільше з того, що пробувала останнім часом. Подруга порадила зубні щітки та пасти швейцарського бренду Curaprox. Дійсно достойна та якісна продукція. Радила б спробувати. Найбільше вразили зубні щітки Curaprox https://www.notino.ua/curaprox/1560-soft-zubni-sshitki-3-sht/ , які мають прямі густі щетинки, що виготовлені не зі звичайного нейлону, а зі спеціального екстрам’якого запатентованого волокна. Для різних видів щіток густота відрізняється. Треба підбирати найбільш оптимальні варіанти щіток для себе. Форма щіток ергономічна, продумана для максимально зручного та ефективного використання.

Curaprox-CS-1560-SOFT,-D-0,15-MM-o-4-600

• Like 1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас