Перейти к публикации
Форум города Змиев
Admin

Продаж голосу на виборах президента: яке покарання загрожує

Рекомендованные сообщения

1128955.jpg?201903183945

В Україні за продаж свого голосу на виборах передбачена кримінальна відповідальність. Тобто, карають не тільки тих, хто підкуповує виборців, а й тих, хто продає свої голоси.

Покарання за продаж голосу на виборах загрожує у тому разі, якщо людина прийняла пропозицію, обіцянку або вже отримала гроші у розмірі понад 125 гривень – тобто 3% від розміру мінімальної зарплати за:

 • відмову від участі в голосуванні;
 • голосування більш ніж один раз;
 • голосування за окремого кандидата або за відмову від голосування;
 • передачу виборчого бюлетеня іншій особі.

Яке покарання загрожує за продаж голосу на виборах?

Штраф у розмірі від 1 тисячі 700 гривень до 5 тисяч 100 гривень; виправні роботи до 2 років або 2 роки обмеження волі.

Що не можна робити виборцям, відповідно до таємниці голосування?

 • Не можна фотографувати виборчий бюлетень, демонструвати його чи робити селфі у кабінках для голосування. За це загрожує кримінальне або адміністративне покарання.
 • Керівникам органів державної влади та місцевого самоврядування не можна агітувати за чи проти якогось кандидата. Це обмеження стосується і правоохоронців.

Штраф за продаж голосу

У Громадянській мережі "Опора" нагадали, що на парламентських виборах 2014 року зафіксували десятки випадків фотографування бюлетенів. Але правоохоронці не відкрили жодного кримінального провадження.

Щодо організаторів так званих сіток для підкупу, то правоохоронці теж нікого не притягнули до реальної відповідальності.

вибори президента України дата коли як пройдуть коли початок голосування

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
26.03.2019 в 20:27, Admin сказал:

В Україні за продаж свого голосу на виборах передбачена кримінальна відповідальність. Тобто, карають не тільки тих, хто підкуповує виборців, а й тих, хто продає свої голоси.

:classic_biggrin: Кто-то уже сидит? Выборов было много, а посадок нет.   

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та это конечно все в теории, потому что у нас как покупали голоса, так и будут. В этой стране по другому никогда не будет. Закона у нас не любят)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

 • Сообщения

  • оловік на роботі, дружина вдома. Вирішила вона влаштувати чоловікові сюрприз — купила через інтернет шафу, вирішила сама її зібрати. Зібрала, все за інструкцією, все, де треба, пригвинтила-прикрутила, милується своєю роботою. Тут за вікном прогримів трамвай — шафа склалася як картковий будиночок. Дружина знову зібрала за інструкцією, знову трамвай — шафа склалася. Вирішила сусіда попросити допомогти. Сусід як був у сімейних трусах, так і пішов. Загалом, зібрали вони вже разом шафу, за інструкцією, як треба, знову трамвай, шафа склалася, сусід каже:
   – Давай знову зберемо, я залізу всередину, подивлюся, що там не так…
   Зібрали, сусід заліз у шафу, а тут повернувся чоловік. Дружина йому:
   – А в мене тобі сюрприз! Він у кімнаті! Чоловік іде до кімнати, бачить — нову шафу, відчиняє — а там сусід! Чоловік, офігів, питає:
   – Петро?! А ти чого тут робиш?
   – Юро! Не повіриш! трамвая чекаю!
  • оїшся стрибати з парашутом?
   – Так.
   – Стрибай без нього.
  • Спасибо огромное за совет! Я посмотрю на велосипед Corso Blade 26 в каталоге. Я действительно хочу что-то легкое и надежное. Кажется, что он подходит под мои требования. Еще раз спасибо за помощь!
  • Pilum24 - это специализированная компания, которая предоставляет профессиональные услуги по раскрутке YouTube каналов. Команда опытных маркетологов и специалистов по социальным медиа знает, как увеличить видимость вашего канала, привлечь больше подписчиков и увеличить количество просмотров, потому если нужна реклама в ютубе обращайтесь именно к ним, не пожалеете. 
  • Гейзерная уже более года - там и сломаться особо нечему кроме ручки :)) свои функции выполняет, вкусный насыщенный кофе
 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×