Перейти к публикации
Форум города Змиев
Мандорик

Література дитяча

Рекомендованные сообщения

Нещодавно я зрозуміла, що книжкова полиця моїх дітей давно не оновлювалася, адже безліч інформації вони беруть з інтернету, але там багато і не зовсім потрібного ..іменно тому задалася питанням де ж замовити їм якісної літератури? Хтось може допомогти?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Так як інтернет став максимально доступний і він є напевно у дев'яносто дев'яти відсотків сучасних сімей книги почали йти на другий план, а це не є добре, я вважаю. Періодично купую книги в спеціалізованому супермаркеті. Є хороша література хоча далеко не вся.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Просто вам необхідно знайти хорошого автора, який стане цікавий для дитини. Їх зараз величезна безліч і це легко. Просто пробуйте. Перевірено на власному досвіді, благо є хороша бібліотека поруч, яка дуже виручає в цьому питанні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


До вибору літератури для своєї дитини я підходжу вкрай серйозно. Різних творів на любий смак багато, але іх теж потрібно фільтрувати.  По-справжньому хороших магазинів не так вже й багато, в зв'язку з цим хочу поділиться з вами своїм фаворитом, де замовляю дитячі книжки https://bookish.kiev.ua/literatura-dlya-ditei  серед безлічі цей сайт дав дуже багато в плані формування правильного як я вважаю світогляду моєму синові.
Регулярно роблю покупки у них, відмінний асортимент та адекватні ціни. Ми просто щасливі від прочитання чергового твору,  потім ділимося і міняємося з нашими друзями. З останнього прочитанного "101 казка про пригоди" від Дісней, буде цікаво навіть підліткам! Тут історії  про відчайдушного Мауглі, про кумедних Тачок, про  потішних далматинців та про багатьох інших. 


202d6214-bff6-11e9-8d8d-000c29e6f02a_c39

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Моя дочка тоже очень любит читать, особенно сказки вызывают полный восторг.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10.01.2021 в 00:00, LesyaGlushko сказал:

Моя дочка тоже очень любит читать, особенно сказки вызывают полный восторг.

Сын сказки почему-то не любит и не воспринимает. А всякие книги о приключениях читает каждый день.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня ребенок только учиться читать, но вижу, что интерес есть. Ну и это понятно, ведь у нее в годик уже была своя полка с книжками и разными сказками. Сейчас у нее уже своя книжная библиотека, можно сказать, которая еще и пополняется постоянно. Сказки и энциклопедии уже не покупаем - все есть. А вот детская проза https://book-ye.com.ua/catalog/dytyacha-proza/ сейчас каждый вечер читается, поэтому я уже второй месяц подряд заказываю по целой коробке с разными книгами.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×