Перейти к публикации
Форум города Змиев
Мандорик

Література дитяча

Рекомендованные сообщения

Нещодавно я зрозуміла, що книжкова полиця моїх дітей давно не оновлювалася, адже безліч інформації вони беруть з інтернету, але там багато і не зовсім потрібного ..іменно тому задалася питанням де ж замовити їм якісної літератури? Хтось може допомогти?

Поделиться сообщением

Так як інтернет став максимально доступний і він є напевно у дев'яносто дев'яти відсотків сучасних сімей книги почали йти на другий план, а це не є добре, я вважаю. Періодично купую книги в спеціалізованому супермаркеті. Є хороша література хоча далеко не вся.

Поделиться сообщением

Просто вам необхідно знайти хорошого автора, який стане цікавий для дитини. Їх зараз величезна безліч і це легко. Просто пробуйте. Перевірено на власному досвіді, благо є хороша бібліотека поруч, яка дуже виручає в цьому питанні.

Поделиться сообщением

До вибору літератури для своєї дитини я підходжу вкрай серйозно. Різних творів на любий смак багато, але іх теж потрібно фільтрувати.  По-справжньому хороших магазинів не так вже й багато, в зв'язку з цим хочу поділиться з вами своїм фаворитом, де замовляю дитячі книжки https://bookish.kiev.ua/literatura-dlya-ditei  серед безлічі цей сайт дав дуже багато в плані формування правильного як я вважаю світогляду моєму синові.
Регулярно роблю покупки у них, відмінний асортимент та адекватні ціни. Ми просто щасливі від прочитання чергового твору,  потім ділимося і міняємося з нашими друзями. З останнього прочитанного "101 казка про пригоди" від Дісней, буде цікаво навіть підліткам! Тут історії  про відчайдушного Мауглі, про кумедних Тачок, про  потішних далматинців та про багатьох інших. 

202d6214-bff6-11e9-8d8d-000c29e6f02a_c39

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас