Перейти к публикации
Форум города Змиев
Юлия0211

Женская майка

Рекомендованные сообщения

Я могу советовать посмотреть на Розетке - там в принципе есть все. Впечатляет разнообразие моделей и большая цветовая гамма маек представленная в этом интернет магазине. Домохозяйка, бизнес леди или молодая мама, сможет купить майку женскую по вкусу и цвету, на тонких или широких шлейках, красиво украшена декоративным кружевом  или классическую. 

Поделиться сообщением

В каждом магазине майки продаются на любой вкус, что-что а это точно не проблема. 

Поделиться сообщением

Практически везде. Это действительно не есть проблема.

Поделиться сообщением

Ну дійсно, купити звичайну майку не складно, але простіше взагалі купувати оригінальні спортивні речі. Наприклад, я надаю перевагу бренду Nike.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Знімаю офіс в оренду. Добре, що знайомі допомогли з усіма ремонтними клопотами. Друг порадив зробити саме натяжні стелі, а я сперечатися не стала. Він показав мені сайт з натяжними стелями  https://www.briton.com.ua/ і допоміг обрати потрібні.
      Я спочатку хотіла вибрати матові, але на сайті мені порадили саме глянцеві, тому що приміщення у мене не дуже велике, а хотілось хоча б візуально збільшити простір.
      Монтаж зробили дуже швидко, нарікань з цього приводу немає.
    • Теж планую собі встановити натяжну стелю, але не знаю, до кого краще звернутися, щоб зробили все професійно. 
    • В мене також було завдання купити сірий шарф, до сірого чоловічого пальта, підбирала на свій смак. Купила я якісний Шарф Barbour Plain Lambswool Scarf, в перевіреному інтернет магазині https://ostriv.ua/uk/brands/barbour/ де широкий вибір як чоловічого, так і жіночого одягу, та аксесуарів відомого бренду Barbour. Даний шарф 100% вовна, тому він тепленький, і при цьому виглядає дуже солідно. Думаю вам такий шарф також дуже сподобається, або оберете в магазині на свій смак щось інше. 
    • Немає в мене на жаль дружини, щоб мені купувала одяг, все треба підбирати самостійно) Скажи, будь ласка, який саме шарф ти купувала, і в якому інтернет магазині? Можливо і я там знайду те, що шукаю. 
    • Доброго вечора! Дуже мені подобається коли чоловіки носять пальто з шарфом, це додає солідності. Я недавно також свому чоловіку купувала шарф, саме сірого кольору і чудової якості. 
  • Реклама

• Темы

• Лучшие авторы

Никто не получал репутацию за неделю