Перейти к публикации
Форум города Змиев
Кати

Юрист, адвокат

Рекомендованные сообщения

Хочу проконсультироваться по поводу оплаты за обучение. Возник спорный вопрос. Подскажите, можно ли онлайн проконсультироваться?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да, я думаю, что Вам можно решить вопрос онлайн. Я пользовалась услугами адвоката в Киеве через сайт при решении вопроса с наследством. Все разрешилось быстро и без скандала. На сайте можно найти специалистов любого профиля, так что без ответа не останетесь. Да и стоимость услуги устроит Вас в любом случае, потому что она совсем символическая.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви можете сміливо звернутися до цього адвокату по дтп у Києві https://advokatkiev.top/ua/ він у рамках закону використовує творчий підхід, юридичну гнучкість та свій багатий різнобічний досвід для досягнення бажаного результату. Виконую зобов’язання , відповідальність та конфіденційність - є! Ми користувалися послугами, задоволені.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перерахунок пенсій є процедурою, яка може бути необхідною для багатьох пенсіонерів з різних причин. Він полягає у перегляді розміру пенсії з метою врахування змін у законодавстві або нових обставин, що можуть вплинути на розмір пенсійних виплат. Часто перерахунок пенсій стає актуальним у зв'язку зі зміною коефіцієнтів індексації, підвищенням мінімальної пенсії, нарахуванням премій або у зв'язку з отриманням нових даних про трудовий стаж.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×