Перейти к публикации
Форум города Змиев
elcid22

Україна затверджує надзвичайний стан

Рекомендованные сообщения

Верховна Рада чи Верховна Рада України сьогодні схвалили пропозицію Президента Петра Порошенка про введення надзвичайного стану в одній частині країни протягом 30 днів після морського інциденту з Росією в Чорному морі.

У ході руху підтримали 276 депутатів, 50 більше мінімально необхідних, так що надзвичайний стан вже вступив в силу, повідомляють місцеві ЗМІ.

Порошенко з'явився перед парламентом і запропонував 30 днів воєнного стану, а не 60, як це було спочатку на прохання Ради національної безпеки і оборони, і передбачає президентський указ, опублікований у цей понеділок.

Скорочення періоду дозволить уникнути того, що воно співпадає з початком виборчої кампанії на президентських виборах.

Зі свого боку, НАТО вважає, що використання військової сили Росією проти українських суден у Керченській протоці "не виправдано", одержавши з українських властей інформацію з перших рук.

"Немає жодного обґрунтування використання військової сили проти українських військово-морських кораблів і персоналу", - заявив Генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг під час позачергового засідання Комісії Україна-НАТО, на якому були присутні посли. 29 країн Альянсу та його українського партнера.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

С чего бы это вдруг. Когда у нас отбирали Крым - военное положение не вводили. Когда начиналось АТО - военное положение не вводили. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ути того, що воно співпадає з початком виборчої кампанії на президентських виборах.

Зі свого боку, НАТО вважає, що використання військової си

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас • Сообщения

  • На мою думку, найкращі Холодильники Bosch, я купив собі такий у фірмовому магазині техніки https://bosch-siemens.lviv.ua/ Моделі сучасні, багатофункціональні. Техніка Bosch надійна.
   Магазин пропонує найкащу ціну на побутову техніку та гарантує якість і оригінальність.
  • Так и из этого можно извлечь пользу. Многие дети, увлеченные компьютерными играми, мечтают их создавать. Мой сын давно хотел пойти на курсы программирования, но тут, как назло, карантин. Но это не беда, я нашел сайт хорошей онлайн школы it https://excklusiveit.com/ Здесь проводят индивидуальные занятия, подбирают индивидуальный график и делают все возможное, чтобы заинтересовать ребенка. 
  • Я только в этом году решила купить саженцы черники https://plod.net.ua/chernika-golubika/ На этом сайте вместе с другими саженцами заказала, не удержалась. Урожая пока не было. Но все растения получила добротные, принялись быстро. Так что смело покупайте тут.
  • Все мальчишки любят конструкторы. Вот такие деревянные конструкторы https://kakadu.in.ua/ru/catalog/konstruktory/derevyannye научат ваших детей работать руками, мастерить поделки, разукрашивать. Также проявляется фантазия детская. Ведь можно сложить себе игрушку и потом использовать ее в играх. 
  • Болі в спині можуть носити самий різний характер, точну причину може виявити тільки детальна діагностика організму. Можу поділитися контактами приватної клініки професора Біляка із Ужгорода, в якій моєму брату вилікували післяопераційну грижу https://bilyak.com.ua/directions/surgery/laparoskopichna-gernioplastika-pislyaop/. В медичному центрі сучасне обладнання і фахівці високої кваліфікації працюють, рекомендую.
 • Реклама

 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×