Перейти к публикации
Форум города Змиев
Внимание спамерам!!! Хотите рекламировать свои сайты? Общайтесь как живые люди, пишите посты без ссылок и тогда ваша реклама не будет удаляться.

Admin

Електротранспорт в Харкові значно подорожчає

Рекомендованные сообщения

b1bebfb4c847441f1809d98a06ee15bc.jpg

Від 6 до 8 гривень просять у харківському міському електротранспорті за проїзд у тролейбусах і трамваях, повідомив «Коментарям. Харків» директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. Відповідні документи КП направили в міськраду ще минулого року.

Харківський метрополітен теж підготував розрахунки тарифу на перевезення одного пасажира. Відповідно до кошторису, собівартість проїзду склала 8 гривень, відповів КП «Харківський метрополітен» на запит кореспондента «Коментарі. Харків».

%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%20%

54% піде на ремонт і обслуговування рухомого складу, 21% - на зарплати, 14% - на енергоресурси і 9% на амортизацію основних фондів.

«Кошти, отримані після введення нового тарифу, підуть на виконання ремонтів основного технологічного устаткування і на погашення кредитів перед контрагентами за виконані роботи, послуги», - йдеться у відповіді на запит.

%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%20%

При цьому метрополітен продовжить бути збитковим і після введення нового тарифу, тому що прибуток у вартість проїзду не закладали, повідомили в прес-службі підземки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×