Перейти к публикации
Форум города Змиев
Admin

Електротранспорт в Харкові значно подорожчає

Рекомендованные сообщения

Від 6 до 8 гривень просять у харківському міському електротранспорті за проїзд у тролейбусах і трамваях, повідомив «Коментарям. Харків» директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. Відповідні документи КП направили в міськраду ще минулого року.

Харківський метрополітен теж підготував розрахунки тарифу на перевезення одного пасажира. Відповідно до кошторису, собівартість проїзду склала 8 гривень, відповів КП «Харківський метрополітен» на запит кореспондента «Коментарі. Харків».

54% піде на ремонт і обслуговування рухомого складу, 21% - на зарплати, 14% - на енергоресурси і 9% на амортизацію основних фондів.

«Кошти, отримані після введення нового тарифу, підуть на виконання ремонтів основного технологічного устаткування і на погашення кредитів перед контрагентами за виконані роботи, послуги», - йдеться у відповіді на запит.

При цьому метрополітен продовжить бути збитковим і після введення нового тарифу, тому що прибуток у вартість проїзду не закладали, повідомили в прес-службі підземки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас • Сообщения

  • На мою думку, найкращі Холодильники Bosch, я купив собі такий у фірмовому магазині техніки https://bosch-siemens.lviv.ua/ Моделі сучасні, багатофункціональні. Техніка Bosch надійна.
   Магазин пропонує найкащу ціну на побутову техніку та гарантує якість і оригінальність.
  • Так и из этого можно извлечь пользу. Многие дети, увлеченные компьютерными играми, мечтают их создавать. Мой сын давно хотел пойти на курсы программирования, но тут, как назло, карантин. Но это не беда, я нашел сайт хорошей онлайн школы it https://excklusiveit.com/ Здесь проводят индивидуальные занятия, подбирают индивидуальный график и делают все возможное, чтобы заинтересовать ребенка. 
  • Я только в этом году решила купить саженцы черники https://plod.net.ua/chernika-golubika/ На этом сайте вместе с другими саженцами заказала, не удержалась. Урожая пока не было. Но все растения получила добротные, принялись быстро. Так что смело покупайте тут.
  • Все мальчишки любят конструкторы. Вот такие деревянные конструкторы https://kakadu.in.ua/ru/catalog/konstruktory/derevyannye научат ваших детей работать руками, мастерить поделки, разукрашивать. Также проявляется фантазия детская. Ведь можно сложить себе игрушку и потом использовать ее в играх. 
  • Болі в спині можуть носити самий різний характер, точну причину може виявити тільки детальна діагностика організму. Можу поділитися контактами приватної клініки професора Біляка із Ужгорода, в якій моєму брату вилікували післяопераційну грижу https://bilyak.com.ua/directions/surgery/laparoskopichna-gernioplastika-pislyaop/. В медичному центрі сучасне обладнання і фахівці високої кваліфікації працюють, рекомендую.
 • Реклама

 • Темы

 • Лучшие авторы

  Никто не получал репутацию за неделю

×