Перейти к публикации
Форум города Змиев
Admin

Електротранспорт в Харкові значно подорожчає

Рекомендованные сообщения

Від 6 до 8 гривень просять у харківському міському електротранспорті за проїзд у тролейбусах і трамваях, повідомив «Коментарям. Харків» директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. Відповідні документи КП направили в міськраду ще минулого року.

Харківський метрополітен теж підготував розрахунки тарифу на перевезення одного пасажира. Відповідно до кошторису, собівартість проїзду склала 8 гривень, відповів КП «Харківський метрополітен» на запит кореспондента «Коментарі. Харків».

54% піде на ремонт і обслуговування рухомого складу, 21% - на зарплати, 14% - на енергоресурси і 9% на амортизацію основних фондів.

«Кошти, отримані після введення нового тарифу, підуть на виконання ремонтів основного технологічного устаткування і на погашення кредитів перед контрагентами за виконані роботи, послуги», - йдеться у відповіді на запит.

При цьому метрополітен продовжить бути збитковим і після введення нового тарифу, тому що прибуток у вартість проїзду не закладали, повідомили в прес-службі підземки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас×