Перейти к публикации
Форум города Змиев
Admin

Електротранспорт в Харкові значно подорожчає

Рекомендованные сообщения

Від 6 до 8 гривень просять у харківському міському електротранспорті за проїзд у тролейбусах і трамваях, повідомив «Коментарям. Харків» директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. Відповідні документи КП направили в міськраду ще минулого року.

Харківський метрополітен теж підготував розрахунки тарифу на перевезення одного пасажира. Відповідно до кошторису, собівартість проїзду склала 8 гривень, відповів КП «Харківський метрополітен» на запит кореспондента «Коментарі. Харків».

54% піде на ремонт і обслуговування рухомого складу, 21% - на зарплати, 14% - на енергоресурси і 9% на амортизацію основних фондів.

«Кошти, отримані після введення нового тарифу, підуть на виконання ремонтів основного технологічного устаткування і на погашення кредитів перед контрагентами за виконані роботи, послуги», - йдеться у відповіді на запит.

При цьому метрополітен продовжить бути збитковим і після введення нового тарифу, тому що прибуток у вартість проїзду не закладали, повідомили в прес-службі підземки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сколько можно уже цены поднимать, достали ужасно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×