Перейти к публикации
Форум города Змиев

ОлександрТяпун

Пользователи
 • Публикации

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. ОлександрТяпун

  Окупанти ставлять перешкоди пенсіонерам в отриманні пенсій

  Вони справжні нелюди, читаючи ці новини у мене серце кров'ю сходить, так душа болить за наших пенсіонерів. Жахливо усвідомлювами, що люди похилого віку мають переживати знову ці жахи війни. А з приводу пенсій, то я нещодавно прочитав дуже цікаві новини, що українці можуть отримати доплату до своєї пенсії https://glavcom.ua/economics/personal-money/khto-z-ukrajintsiv-mozhe-otrimati-doplatu-do-pensiji-rozjasnennja-pfu-968266/, тим самим ПФУ хоче поліпшити становище пенсіонерів під час повномаштабної війни. Ці новини полегшуть мій моральний стан, бо я таким чином розумію, що у когось стане статків для того, аби прокормити себе.
 2. Це точно, вже з нетерпінням чекаю той день, коли в новинах будуть показувати Крим з українським прапором. Де всі території Донеччини та Луганщини звільнені, а з ними Херсонська область та все Запоріжжя.
 3. ОлександрТяпун

  Зеленскому доверяют почти 38% украинцев

  Дуже цікаво зараз дивитися на ці цифри, цю статистику та ці заяви. Як все змінюється і як доля все розставляє по своїх місцях.
 4. Шахливі новини, мої співчуття родичам зашиблих. Наші воїни помстяться за це та за кожного, кому ця наволоч скалічела життя.
 5. ОлександрТяпун

  Лидеры G7 хотят запретить импорт золота из РФ

  Підтримую таке рішення, потрібно було це зробити ще 24 лютого, а не тягнути до теперешнього часу. А не коли вже минуло майже два роки з початком повномаштабної війни!
 6. ОлександрТяпун

  Євро дороги уже в Україні

  Як на мене, то ця ситуація з дорогами трохи вже застаріла та й зовсім не актуальна на сьогоднішній день, тому я дуже радий, що вже затвердили новий бюджет на 24 рік. Де відбулося перерозподілення бюджету на користь ЗСУ.
×