Перейти к публикации
Форум города Змиев

Krasser

Пользователи
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Krasser

  Хороший выбор брендовой обуви

  Надо знать у кого можно покупать.
 2. Теплоаудит (чи енергоаудит) - річ не дешева. Та й разова перевірка дає тимчасовий ефект, особливо в новобудові. Адже дім робить осадку, десь появляються тріщини, десь щілини. На все це треба реагувати. Я для того, щоб частіше перевіряти будинок на тепловтрати, купив в Розетці пірометр. https://rozetka.com.ua/ua/pirometri/c4672198/page=2/ В Львові довго шукав по магазинах, але виявив лише на сайті Розетки. Замовив і забрав без проблем. На сайті спочатку порадився з експертом, адже прилад для мене був новий.
 3. Krasser

  Мебель

  Лофт... Цікавий стиль. Для одних він - примітив не вартий уваги, для інших - вершина сучасного дизайну. Істина, кк правило, посередині. Тому, якщо сумніваєтесь, не варто й розпочинати. Це не той випадок, коли стерпиться - злюбиться.
 4. Krasser

  Декор для дома

  Вірно, декор перетворює красу приміщення в домашній затишок. Всякі дрібнички не тільки підкреслює стиль, а й перетворюють казенщину в милий серцю закуток.
 5. Krasser

  Чоловіча косметика

  Я вважаю, що чоловіча косметика повинна бути бути непомітною, природною. Особливо - парфуми.
 6. Krasser

  Лечение алкоголизма

  Это как и курение. Покуда человек сам не поймет, что это лишнее, лечение бесполезно. Я знаю пример кодирования двух человек в одной семье. Один бросил пить. а второй - пьет, как и раньше. Желание превыше всего.
 7. Krasser

  Хочу купить себе и сыну кроссовки марки Найк

  У меня найки почему-то ассоциируются с девушками. Они обычно носят этот бренд. Хотя ничего плохого о найках не скажу.
×