Перейти к публикации
Форум города Змиев

galinalomova

Пользователи
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. galinalomova

  Сходи з природнього каменю

  Доброго вечора! Якісні будівельні матеріали подивіться на сайті Буддо. Ми у них замовляли клінкерну цеглу - https://buddo.com.ua/cegla/klinkerna-cegla у них широкий вибір варіантів і якість хороша. Сервіс працює на хорошому рівні, тому загляніть і ознайомтесь з асортиментом. В цілому ми задоволені. Доречі, доставка своєчасна.
 2. galinalomova

  Изучение английского

  Можно пройти навчання по курсу програмування Data Science / Machine Learning Fundamentals в школі Ітея у Львові - https://lviv.itea.ua/courses-itea/data-science-roadmap/data-science-basic/ кожне наше заняття — це не запис, а пряма трансляція. Під час уроку ти можеш поставити запитання вголос, не витрачаючи час на набирання повідомлення в чаті. Після кожного уроку ти отримуватимеш його запис, але ми рекомендуємо відвідувати їх у реальному часі.
 3. galinalomova

  Как можно научиться игры создавать?

  Я зараз проходжу курс розробки для iOS Pro - https://lviv.itea.ua/courses-itea/mobile-dev/ios-pro/ в ході курсу ви опануєте основи мови Swift та навчітеся мислити в рамках платформи iOS. Цей курс передбачає комплексну програму, яка навчить вас як основ, потрібних для старту, так і складніших тем — для подальшого розвитку в професії.
 4. PayWallet - https://paywallet.pro/ современная, постоянно развивающаяся компания, представляющая собой торговый сервис и кошелек для совершения криптовалютных транзакций в Интернете. Мгновенная оплата товаров и услуг, доступная представителям бизнеса, возможна благодаря посредничеству нашего сервиса. Пользователи также могут совершать массовые платежи. Платежная платформа PayWallet настроена на поддержку более десятка наименований криптовалют. PayWallet - это ваш личный кошелек для сохранения и удобного хранения криптовалюты без уплаты каких-либо комиссий. - Быстрая и простая регистрация. - Быстрое подключение. - Мгновенные платежи. - Квалифицированные и компетентные специалисты службы поддержки. - Круглосуточное обслуживание. - Использование сервиса без верификации.
 5. galinalomova

  Вибратор

  каждому свое конечно)
 6. galinalomova

  Де придбати ігрову мишу?

  ну в компьютерному магазины подивиться
 7. Компанія "АГРІКОЛЬ-ТЕХ" – https://agricoles.tech/ua/ є постачальником сільськогосподарської техніки та комплектуючих до неї на території України та країн Європи. АГРІКОЛЬ-ТЕХ націлені на почесне місце серед потужних і великих компаній та з кожною угодою, з кожним укладеним договором, з кожним новим клієнтом та бізнес-партнером – підтверджують свою репутацію, зміцнюючи її місце на сільськогосподарському ринку країни. Також для клієнтів гарантується якість купленої техніки, її відповідний вигляд, забезпечується професійною консультацією та сервісом. Працюють оперативно та по всій Україні. Надається доставка техніки до господарства та додатково надаються послуги вантажоперевезення.
×