Перейти к публикации
Форум города Змиев

Zahar

Пользователи
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Zahar

  Вибір смартфона

  Я б порекомендував Samsung. Це популярний бренд, який має відмінну якість та функціональність. Багато людей віддають перевагу Samsung через їхній інтерфейс користувача та можливості камери.
 2. Zahar

  Продати своє волосся

  Так, це можливо. Є багато компаній, які купують людське волосся для виготовлення париків та інших виробів. Ви можете зробити деякі дослідження в Інтернеті та знайти компанії, які купують волосся.
 3. Тоже смысла не вижу в покупках из супермаркетов с адресной доставкой. Мне кажется, супермаркеты сейчас в городах везде есть и если они в пешей доступности - какой смысл заказывать с доставкой?
 4. Zahar

  Лучшие подгузники для детей

  Спасибо за то, что быстро откликнулись. Берем на заметку Действительно, эти фирмы как то наиболее часто на слуху сейчас. Будем значит пробовать...
 5. Здравствуйте. Кто может посоветовать лучшие, по вашему мнению и опыту, подгузники для детей? Хотим купить, в качестве помощи, для новорожденных детей. Заранее благодарю.
 6. Zahar

  Мебель

  А мене цікавить такі меблі, як стільці та крісла. Де можна глянути, в широкому асортименті?
 7. Zahar

  Агротехнічне обладнання

  Я от можу поділитись своїм досвідом. Часто доводиться вибирати й замовляти агротехнічне обладнання, сільськогосподарську техніку, відповідні засоби, інструменти, запчастини для техніки та обладнання. Останнім часом дуже подобається інтернет-портал Agriline https://agriline.ua/ , де представлено шикарний вибір таких товарів. Там продають не техніку від єдиного виробника, а від різних популярних та кращих виробників світу. Співпрацюють з ними продавці польських, американських, німецьких, японських та інших, найвідоміших у світі, виробників.
 8. Zahar

  Підготовка до весілля

  Сподіваюсь, весілля гучним не буде? В країні війна. Це треба вроховувати.
 9. Zahar

  Хочу купить себе и сыну кроссовки марки Найк

  Я більше адідаси люблю, але й найки теж непогані. Гляньте на сайті Снікерстудіо. Хороший магазин.
 10. Zahar

  Какой айфон именно стоит брать?

  Так він же буде коштувати космічно ) Як подивився на ціни...
×