Перейти к публикации
Форум города Змиев

Мандаринка

Пользователи
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Мандаринка

  Детская диагностическая клиника

  Ми всією родиною відвідуємо клініку Медіалт мені подобаються тут умови, все по запису та адекватні ціни. Лікарі хороші спеціалісти. Записувала до лікаря також і дитину, дуже задоволена. Перелік послуг та ціни на консультацію можна знайти на сайті центру.
 2. Мандаринка

  Заказ еды на дом

  Я можу лише піцу замовити, наприклад в ProntoPizza вже брала не раз, тут дуже смачно готують, а ще швидко доставляють. І дуже багато вигідних пропозицій та цікавих акцій. Наприклад, при замовленні двох піц, третя йде в подарунок, а ще акція до дня народження.
 3. Мандаринка

  Какой айфон именно стоит брать?

  Зовсім скоро вже вийде новинка айфон 14 https://appleroom.ua/category/iphone-14-pro/ слідкуйте за новинами, скоро в продажі. Я теж вже собі примітила, дуже хороша модель, крутий функціонал.
 4. Мандаринка

  Раки

  Так давно не їла раків
 5. Мандаринка

  Какое суши у вас самое любимое?

  Я люблю сет 4 дракони, дуже смачні. Часто замовляю в ресторані https://yoki.ua/lviv/ тут надзвичайно смачно готують і навіть швидко доставляють.Крім суші та ролів можна замовити і інші страви. Меню можна переглянути на сайті ресторану.
 6. Мандаринка

  Сколько стоит Apple iPhone 13?

  як на мене то дорого
 7. Мандаринка

  Надежный хостинг провайдер!

  А ми інтернет провайдер замінили на https://linkcom.lviv.ua/frankivskyy-rayon/ дуже задоволені, дуже якісні послуги, провайдер також пропунує доступні тарифи, більш детально з інформацією можна ознайомитись на сайті компанії. Заявку оформити онлайн або ж за номером телефону.
 8. Мандаринка

  Покупка продуктов онлайн

  я не ниразу не покупала продукты онлайн
 9. Мандаринка

  Вкусная пицца.

  Замовляю піцу в мережі ресторанів https://prontopizza.ua/khmelnytskyi/product-category/pizza/ мені подобається як тут готують, тому рекомендую. Меню можна глянути на сайті , також пропонують різні акції, при самовиносі діє знижка 10%.
 10. Мандаринка

  Подскажите клинику

  Мені подобається приватний центр https://medialt.clinic/uzd тут проходжу всі обстеження, в тому числі і УЗД. завжди по запису, ніяких черг, все дуже подобається, працюють хороші спеціалісти, доступні ціни.
 11. Мандаринка

  Где заказать суши?

  А я лише в одному місці https://prontopizza.ua/kamyanets/product-category/sushi/ мені подобається як тут готують і ціни влаштовують. Також часто бувають акції і це теж заохочує, доставка швидка .
 12. Мандаринка

  Летние шорты

  На самом деле подарков очень много, но для меня всегда на первом месте цветы конечно.
 13. Мандаринка

  Декоративна косметика

  Я всю косметику покупаю в Еве, только еще бы красится научиться правильно, было бы не плохо
×