Перейти к публикации
Форум города Змиев

Теодор

Пользователи
 • Публикации

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Теодор

 1. Привет! Кто покупает продукты через интернет магазины? ) Просто часто, в последнее время, слышу от коллег на работе, что они уже практикуют покупки продуктовых наборов с доставкой. Для меня это диковинка ) Вот хотелось бы поспрашивать на таком форуме у людей. Действительно ли многие покупают и что могут сказать об этом? )
 2. Теодор

  Трактор

  Привіт! Погоджуюсь з вами. Не лише японські трактори вважають кращими. Європейська сільськогосподарська техніка не буде гіршою, але може бути дещо дешевшою. Ну це мої спостереження.. По тракторам та іншій агротехніці можу радити вам інтернет майданчик Agriline https://agriline.ua/ . Профілюється на продажу сільськогосподарської техніки, обладнання і запчастин від кращих світових виробників. Ми через них вже багато с/г обладнання закупили.
 3. Теодор

  кеды

  А мені останнім часом більше до вподоби кеди Ванс. Хоча конверси теж хороші.
 4. Теодор

  Люстра

  Ми теж такі речі в Епіцентрі купуємо. Найбільш зручно та оптимально для нас. Нещодавно купували там підсвітку для кімнатних рослин.
 5. Теодор

  Де замовити аксесуари на телефон

  Не знаю, ми вже давно на розетці всі гаджети замовляємо. І не тому, що там дешевше. А просто тому, що звикли, довіряємо, надійно й найзручніше для нас.
×