Перейти к публикации
Форум города Змиев

klewer90

Пользователи
 • Публикации

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. klewer90

  Оригинальный вибратор с клитером

  Ага, если хотите угробить здоровье - ищите сексигрушки на Алиэксперес... При чем я знаю что говорю, может 10 лет назад это и было актуально, но сейчас, когда так много вокруг крутых продвинутых сексшопов, например https://feelshop.com.ua, кто-то еще советует покупать на Али.( Поберегите своё здоровье, ребят, и доверьтесь профессионалам.
 2. klewer90

  Фэнтези

  Класні був серіал свого часу мені дуже сподобався. Бо свого часу читав Толкіна і книга мені дуже сподобалась, як і фільм. Бо фільм був дуже гарно знятий і його дуже цікаво було дивитись.
 3. klewer90

  Спорт

  Останнє, що дивився зі спортивних фільмів - це українська спортивна драма Пульс, яка була основана на реальних подіях. І розповідала історію української легкоатлетки Оксани Ботурчук. Фільм мені дуже сподобався, як якістю фільму так і сюжетом.
 4. klewer90

  Відпочинок в Україні

  Зараз в основному відпочиваю в Карпатах, так як там гори і дуже класна природа, а я люблю гори. Тому люблю там відпочивати так к там можна і в туристичний похід сходити і побігати по різних цікавих локаціях та покататись на велосипеді. Що робить відпочинок доволі цікавим.
 5. Класний ракетний комплекс. І як на мене ним потрібно усіяти повністю побережжя Чорного та азовського моря, що б росія навіть і не могла подумати, що б десь висадитись на українське узбережжя.
 6. Ну навряд цей договір вже є актуальним, так як росія показала на що вона готова в 2014 році і що будь які договори з нею нічого не варті, бо росія розуміє тільки силу, а інше їй просто нецікаво
 7. Ну росіяни завжди так працюють.
 8. klewer90

  Зеленскому доверяют почти 38% украинцев

  Ну тепер з ним все стало зрозуміло, що те що він розповідав він не збирається робити. І просто як і попередники прийшов до влади, що б його команда просто і далі грабувала країну
×